PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654022}

Świat w płomieniach

White House Down
6,4 60 137
ocen
6,4 10 1 60137
5,2 14
ocen krytyków
Świat w płomieniach
powrót do forum filmu Świat w płomieniach

Jesli o mnie chodzi to ocenilem SWIAT W PLOMIENIACH jako niezly i moim zdaniem OLIMP W
OGNIU jest zdecydowanie bardziej przekonujacy i ciekawy. Oba filmu poruszaja podobna
tematyke wiec nie da sie tych filmow nie porownywac... Na zakonczenie dodam ze jesli lubisz filmy
w klimacie SZKLANYCH PULAPEK to SWIAT W PLOMIENIACH powinien Ci sie spodobac. Milego
seansu...

ocenił(a) film na 5
punisher822_filmweb

Olimp w ogniu moim zdaniem jest filmem zdecydowanie lepszym
Już sama akcja zdobycia Białego Domu bije widowiskowością i dramatyzmem całe dzieło Emericha
Jak dla mnie oba filmy można porównać jedynie ze względu na tematykę bo klasa jednak nie ta .

ocenił(a) film na 4
wachi40

Dobrze powiedziane

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

"Olimp W Ogniu" - 8/10
"Świat w Płomieniach" - 6/10

ocenił(a) film na 3
LeoMessi86

Olimp miał większy rozmach,był bardziej brutalny ale mniej realistyczny zaś Swiat miał lepsze dialogi,ale ocieral sie o film familijny tak czy siak o obu filmach chciałbym jak najszybciej zapomnieć.

ocenił(a) film na 6
aronn

Rambo, Szklana Pułapka czy Twierdza też były bardzo nierealistyczne, a mimo to dobrze się ogląda... ale to kwestia gustu.

punisher822_filmweb

Ja zasadniczo lubię takie filmy więc oglądało mi się toi bardzo przyjemnie.
Ale tak biorąc oba filmy na chłodno to filmów nie ma co porównywać bo są identyczne. Fabuła ta sama, zmienne są pojedyncze wątki i cały sztab filmowy.
Może Olimp w Ogniu jest bardziej poważny bo widok prezydenta USA schodzącego do wycieczki i zakładającego Jordany trochę psuje wizerunek. no chyba że mamy do czynienia z lakowaniem produktu.
A czasem zwiedzanie Białego Domu nie zostało wstrzymane po 11 września???



adrian89

Czy znacie wiecej filmów które tak ze sobą rywalizują?w jednym roku wytwórnie wypuszczają podobne filmy

MontanaMaxx

sex story i To tylko seks :D

ocenił(a) film na 2
MontanaMaxx

Transformers i Transmorfers :-D

MontanaMaxx

Maxx ale tu nie ma rywalizacji Jeden film był lepszy, drugi gorszy ale oba nie wniosły nic do filmografii, są tylko zlepkiem motywów z innych filmów jak Air Force One, Szklana Pułapka czy Na linii ognia.
Jak już mówimy o rywalizacji to póki co dla mnie tylko dwa tytuły można wprowadzić w ranking i pewnie nikogo nie zdziwię jak powiem Star Wars i Star Trek.
Jak ktoś zna coś innego to chętnie poznam i podyskutuje na ten temat :)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
adrian89

Dla ciebie "Star Trek" i "Star Wars" to rywalizujące tytułu? Przecież one są zupełnie odmienne od siebie, chyba tylko co je łączy to w nazwie słowo Star.
A rywalizujące tytułu to "Armagedon" i "Dzień Zagłady"

ocenił(a) film na 3
punisher822_filmweb

Olimp w ogniu znakomite kino akcji, Świat w płomieniach, tandeta i kicz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones