PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654022}

Świat w płomieniach

White House Down
6,4 60 148
ocen
6,4 10 1 60148
5,2 14
ocen krytyków
Świat w płomieniach
powrót do forum filmu Świat w płomieniach

Oczywiście zrobiony w amerykańskim stylu, co mi kompletnie nie przeszkadza, można też zauważyć, że reżysera poniosła nuta fantazji, ale oglądało się świetnie.
Zero nudy, efekty specjalne, obsada + trochę komedii = Udany kinowy wieczór, polecam !!! ;)

użytkownik usunięty
Dark_Moon18

Zgadzam się w 100%. Ogląda się fajniutko :P

ocenił(a) film na 9

Jasne, film nie jest może jakiś ponadprzeciętny, może niczym mega specjalnym nie zaskakuje. Fajerwerków z tyłka nie ma ale jest wszystko co dobre w tego typu produkcjach. Efekty specjalnie robią pozytywne wrażenie i nie śmieszą, nutka komediowa w tego typu filmach zawsze jest pozytywnym zaskoczeniem.Mi oglądało się bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 1
Dark_Moon18

Skoro uważasz ten film za świetny to albo masz 12 lat albo jesteś niedorozwinięty i to jedyny film jaki oglądałeś w życiu.

Varza

Sam tego filmu nie oglądałeś albo jesteś niedorozwinięty bo ten film Rolanda Emmericha jest bardzo dobry do samego końca trzyma w napięciu

ocenił(a) film na 2
beckham_007

Zabawne :)

ocenił(a) film na 3
beckham_007

Drogi bekhamie śmiem twierdzić iż w takim razie ciebie trzymać w napieciu moze nawet oglądanie wiadomosci tvp!

Varza

Nie obrażaj kogoś , każdy ma swoje zdanie , jeden woli córkę, drugi teściową

ocenił(a) film na 1
ms79984

Nie chciałem nikogo obrazić. Nie lubie gdy ktoś wpraowadza ludzi w błąd i wychwala coś co jest poniżej przecietnego filmu. Przecież to nie jest "świetne" kino.

Varza

Ale to jego zdanie, każdy ma swój gust, przecież nikomu strzelby do głowy nie przystawia i nie rozkazuje oglądać :D

ocenił(a) film na 1
ms79984

Wiem. Masz racje. Przesadziłem. To nie jest forum od tego aby obrażać ludzi lecz dyskutować o filmach. Przepraszam.

ocenił(a) film na 3
Varza

Czasem można przymknąć oko na absurdalne sceny nie mające nic wspólnego z rzeczywistością dla wciągającej akcji. Ale tym razem poziom głupoty i naiwności przypomina rodzimego boga rozrywki dla mas.
To sztandarowy przykład wspołczesnej wysokobudzetowej produkcji made in usa - pusty, bez polotu, bez emocji, bez sensu...

tom3ak

W porownaniu do filmow, ktore teraz wychodza ta produkcja to hit

ocenił(a) film na 7
Dark_Moon18

Ale przyznać też trzeba że krytykuje amerykański militaryzm i imperializm na Bliskim Wschodzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones