PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112134}
7,3 1 511
ocen
7,3 10 1 1511
Świerszcze w trawie
powrót do forum filmu Świerszcze w trawie

Oooooch!!!

ocenił(a) film na 8

Prawdziwie magicznie cudowny film! To jest właśnie TEN rodzaj magii jakiej m.in poszukuje właśnie w kinie.. Może dlatego, że sam jestem podobny do filmowej Devon..kto wie.. anyway. Baaaaardzo za niego dziękuje.. i naprawdę serdecznie i gorąco polecam.. Blessup :)

......beeeeeeeeeeeerk!!! ;)

ocenił(a) film na 9
Nesta_Sikalafo

o podobieństwie do Devon dyskutować nie będę (wiem lepiej :-P), ale film jest zaiste magiczny: jednocześnie gęsty, duszny, a z drugiej strony niesamowicie subtelny. No, plus Sam Rockwell nago, jako bonus oczywiście:-)

datura


A tak poza tym, bardzo mi się zakończenie filmu spodobało. Wiem, że jedni (albo i większość) zgani twórcę za coś takiego, bo albo od początku przebijajmy codzienność onirycznością, fantastyką albo nie. Tak, podobnie jak np. w "Krew za krew" dostajemy na finiszu obraz inny niż cały film. Mi się zarówno tu i tam - podobało.


Scena gdy bohater (wiedząc jak to zostanie odebrane jak ktoś zobaczy) przewrócił kilkakrotnie oczami (czy nikt nie widzi) i dopiero dał dotknąć się (swojej blizny) małej dziewczynce.
A Sam Rockwell, jak zawsze, rewelacyjny. To jeden z najbardziej utalentowanych aktorów!

ocenił(a) film na 8
BUNCH

ten film "Krew za krew" to chodzi o "Seraphim Falls" (2006) ????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones