PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470402}
6,2 22 396
ocen
6,2 10 1 22396
5,3 6
ocen krytyków
Świnki
powrót do forum filmu Świnki

Dlaczego Ciemny umarł ? Nie rozumiem ten niemiecki policjant powiedział tylko że zmarł w
nocy.Trochę nie rozumiem bo po pobiciu przecież od pobicia się nie umiera.A po za tym jeszcze czy
ten pierwszy klient uprawiał seks z Tomkiem bo przecież ta scena została wycięta.

ocenił(a) film na 8
serek89_filmweb

Od pobicia się nie umiera ?!
Co za głupota !!! Można zostać tak bardzo pobitym, że umiera się od obrażeń wewnętrznych odniesionych w skutek danego pobicia.

ocenił(a) film na 7
serek89_filmweb

Oczywiście, że można zostać tak ciężko pobitym, że się umrze.. Naprawdę 26latek nie zdaje sobie z tego sprawy? Zwykły krwotok może człowieka w takiej sytuacji zabić, nie mówiąc o innych urazach.
A więc odpowiedź jest jasna- Ciemny zmarł wskutek pobicia przez pedofila.

Czy Tomek uprawiał seks z pierwszym klientem? Bardzo możliwe, że uprawiał z nim seks klasyczny, albo przynajmniej oralny. W filmie nie było jakiś bardzo niesmacznych, czy drastycznych scen, zapewne dlatego nie pokazano, co się dzieje w aucie. Jednakże potem Tomek ma pieniądze- myślę, że gdyby nie wykonał żadnej usługi, to by ich nie dostał. Szczególnie, że przecież musiał rozliczyć się ze swoim "alfonsem", a ten raczej nie byłby zadowolony, gdyby wrócił do niego z pustymi rękami.

candystripper

Zmarł wskutek pobicia ale jeszcze ileś tam żył (prawdopodobnie godzin).Ja tam lekarzem nie jestem ale to możliwe, żeby on po pobiciu żył ileś tam godzin? Tak w ogóle co musiało zajść u niego w organizmie żeby zmarł? Pytam oczywiście z czystej ciekawości.

ocenił(a) film na 7
xxXGTAFUNXxx

tak, możliwe, że jeszcze walczył o życie . ludzie często nie umierają w ciągu sekundy. przecież w szpitalu próbuję się trzymać ich przy życiu- nie zawsze się udaje.
nie wiem, czy to jakiś żart, czy pytasz serio, bo dziwi mnie takie pytanie od dorosłej osoby...
jakie przyczyny śmierci przez pobicie, co się możne stać? wylew, krwotok, obrażenia głowy... można nawet upaść, krwawić i utopić się we własnej krwi, można się udusić, jeśli drogi oddechowe nie są udrożnione ,a osoba leży, można wymiotować z bólu i zakrztusić się wymiocinami. może pęknąć śledziona... naprawdę muszę to tłumaczyć? to smutne, jakich niedoinformowanych mamy ludzi. nie trzeba być lekarzem, aby to wiedzieć. wystarczy uderzyć głową o asfalt, wylew i trup na miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones