PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 086
ocen
6,3 10 1 42086
6,8 13
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

Taka apokalipsę z zombie wolnymi i głupimi to jeszcze spoko, z takimi mutantami już trochę gorzej

ocenił(a) film na 6
Robaczek_12

Ja widzę więcej plusów niż minusów, paradoksalnie podczas apokalipsy bylibyśmy bardziej wolni :) W tej chwili moje życie to tylko niewolnicza praca by przeżyć, apokalipsa zombie z takimi wolnymi i głupimi ścierwami byłaby wybawieniem i rozrywką :)

kryszti

Oj chyba nie wiesz co piszesz :) myślę, że gdyby się coś takiego stało to jeszcze zatęskniłbyś za starym życiem :)

ocenił(a) film na 6
Robaczek_12

albo i nie :)

kryszti

Po pewnym czasie cały czas pilnowanie się czy przypadkiem jakiś zombiak nie wyskoczy to by była katorga, ani w spokoju wyjść na spacer, nic kompletnie..:)

ocenił(a) film na 6
Robaczek_12

Dla mnie nie większa katorga niż codzienna wysysająca witalność monotonia. Samo to że nie musiałbym pracować i mógłbym robić co chcę przesłoniłoby wszystkie minusy. Z pewnością dla większości ludzi to nie byłoby nic fajnego, ja jestem inny. Odpocząłbym sobie, w sumie dopiero tak naprawdę zaczęłoby się moje życie, dla mnie to byłaby wręcz zabawa w porównaniu z Polską rzeczywistością. Byłaby przygoda, coś by się działo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones