PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 109
ocen
6,3 10 1 42109
6,8 13
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

tamten to już w ogóle uje muje dzikie węże. Szczególnie nie podobają mi się filmy o szybkich agresywnych zombie, wolę jak są powolne ale przytłaczają ilością.

Podaj kilka ulubionych tytułów jeśli łaskaw :D

użytkownik usunięty
profil_filmweb

Np stary "Świt żywych trupów" czy "Noc żywych trupów", oczywiście nie w każdym filmie "szybkie zombie" mnie irytują: "28 dni później" jak i tygodni, oraz "Resident Evil" potrafią z tym dobrze wypaść. Najbardziej jednak mi się podoba "Waling Dead" ale tam mają wysoki budżet więc się nie dziwę, że to świetnie wygląda.

ale mówisz o serialu?

użytkownik usunięty
Whiskerss

Tak o serialu, a są inne seriale o zombie? "In the flesh" to niestety padaka.

Nie wiem, znalazłam jeszcze Dead Set, ale po opisie wnioskuję, że nie obejrzę. Ciągle szukam jakiejś dobrej zombiakowej produkcji, ale chyba tylko te komediowe mi zostały, a to mnie jakoś nie pociąga. The Walking Dead dopiero od lutego rusza.

ocenił(a) film na 7
Whiskerss

Serial o zombie? Polecam The Revenants. Dość nietypowe podejście to tematyki zombie,bo bardziej się skupia na dramacie niż akcji, ale ciekawa rzecz.

Alex_Narciso

chodzi o to http://www.filmweb.pl/film/The+Revenants-2007-501706 na fw zero informacji ;(

ocenił(a) film na 7
Whiskerss

http://www.filmweb.pl/serial/Les+Revenants-2012-673273 tu jest.

Alex_Narciso

dzięki.

użytkownik usunięty
Whiskerss

Dead Set moim zdaniem dobry a nawet bardzo dobry. Walking Dead jest na podstawie komiksu, więc zawsze można po komiks sięgnąć.

Czytam komiks na yt teraz kiedy do października jest przerwa.

użytkownik usunięty
Whiskerss

niestety trzeba poczekać do paździenika

użytkownik usunięty

28 dni później i 28 tygodni później nie są filmami o zombii, ale fakt, że w tej tematyce operują. Też je tam zaliczam, choć sensu stricto nie ma tam zombii.

ocenił(a) film na 7

A widziałeś "Zombie pożeracze mięsa" 1979 aka Zombie 2 czyli włoską odpowiedź na
amerykański "Świt żywych trupów" 1978, który we Włoszech miał tytuł Zombie ?
Oba mają rewelacyjny klimat. Polecam też kolorowy remake Nocy z 1990,
prawie równie dobry co czarno-biały oryginał z 1968.

użytkownik usunięty

Nie przepadam za filmami o zombie, jednak ten mnie wciągnął :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones