PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651168}

Żółwik Sammy 2

Sammy's avonturen 2
5,9 2 498
ocen
5,9 10 1 2498
Żółwik Sammy 2
powrót do forum filmu Żółwik Sammy 2

2 lepsza niż 1 naprawdę Polecam! Dwójkę :D

PawelKora

No zobaczymy dzisiaj idę na 20:35

ocenił(a) film na 8
PawelKora

ja ide w tygodniu ale bardzo licze na to że będzie przynajmniej tak samo świetna jak pierwsza :)a jak piszesz że jest lepsza to jestem w niebie! ta baja naprawde wizualnie robi meeega wrażenie :D

londontown

potwierdzam 2 jest lepsza

użytkownik usunięty
1234567892

Też potwierdzam 2 część jest lepsza

A na jakim seansie byłaś 3D cz 2D

użytkownik usunięty
1234567892

Byłem na wersji 3D

ocenił(a) film na 8
1234567892

ja byłem na 3D bo w przypadku tej animacji inna opcja nie wchodzi w gre :D wg. mnie jeśli chodzi właśnie o efekty to tak samo dobre a moze nawet lepsze ( dla mnie zadziwiające jest to że tu naprawde jest porzadne 3D :) nie jest tak że wyciągają od nas tylko kase za droższy film, bo jakies 90% filmu jest zrobione w trójwymiarze, a kolory są niesamowite! jeśli chodzi zaś o fabułe to myśle że jest troche gorsza niż w pierwszej części.. tam Sammy przez cały film płynie przed siebie zgłebiając nieznane wody, tutaj prawie cała akcja dzieje się w tym akwarium (co jest małym minusem) ale tak to SUUUPER! :D

londontown

Właśnie chce iść z mamą na jakiś film 3D. Jako że jestem grubo po 20 nie wiem, czy to nie będzie dziwnie wyglądać. Mama ma właśnie trochę problemy ze słuchem i nie może oglądać głośnych filmów, a z tego co wiem - właśnie takie animacje są ciszej puszczane. No to jak polecasz, to może pójdę.

ocenił(a) film na 7
PawelKora

Według mnie jedynka lepsza. Tam jest powiedzmy "film drogi" tylko zamiast auta i drogi są płetwy i woda;) Film posiadał wielką ilość kolorów, ciekawe podróże i co chwila masę nowych przyjaciół.
W dwójce również jest ogrom kolorów, ale akcja toczy się przeważnie w "raju" (pomijając małą podróż wnucząt).
Do minusów mogę dodać również żółwie. W pierwszej części były małe, piękne, przeurocze. A tutaj mamy starych wyjadaczy, którzy już nie przyciągają tak oka. Oczywiście są też wnuczęta, ale to nie one są w centrum uwagi.
Mimo tych zarzutów, film kusi wielością barw. Akcja poniekąd nie jest najgorsza. Film jest w sam raz dla młodszych widzów. A ja mając prawie ćwierćwiecze zakochałem się w pierwszej części i nie miałbym serca nie obejrzeć tej części. Szczerze się nie zawiodłem:)

ocenił(a) film na 8
lukasz12548

Moim zdaniem druga część jest o wiele lepsza od pierwszej. Dwójka jest ciekawsza i ma lepszą fabułę.