PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119590}

Żądza krwi

Out for Blood
4,2 484
oceny
4,2 10 1 484
Żądza krwi
powrót do forum filmu Żądza krwi

poziom aktorstwa

użytkownik usunięty

wprost powalający plus TE dialogi - dawno nie oglądałam tak słabego filmu.

ocenił(a) film na 2

Nie sposób się nie zgodzić - najsłabszy film o wampirach jaki widziałem (a widziałem sporo). Okraszone całą gamą durnych pomysłów (dlaczego z głównego bohatera na końcu znika krew? dlaczego jeden wampir przebity kołkiem się spala a reszta twardo zamyka oczy i umiera? co to za pomysł w ogóle, że nie dość że "mistrz" umiera niewiadomo jak długo, to na dodatek można mu wyjąć kołek i wszystko gra? co to za pierdoły z wymazywaniem pamięci?) Można to było wszystko sprawniej zrealizować, bo podejrzewam, iż zamysł był taki, coby widz do końca nie był pewien, czy główny bohater nie miał tylko urojeń, a cała akcja działa się w jego głowie, ale spaprany całkowicie. Kicha i tyle. 2/10, tylko dlatego, że przez moment podobał mi się klimat opuszczonego szpitala...

ocenił(a) film na 3
Pigus

w kategoriach komedii to średnio... ale jak na Horror z 2004 roku to po prostu tragicznie.

ocenił(a) film na 3
Pigus

Akurat to ze wbijamy pierwszemu wampirowi kolej w serce i zdychaja wszysktie to norma w ksiazkach i filmach.. To że najstarsze umieraja dluzej tak samo. .wg. wierzen slowianskich po wyciagnieciu kolka wszystko gra.. Nie mniej jednak film nie jest zbt dobry..

ocenił(a) film na 1

ten film był po prostu śmieszny :DD Zgadzam się oczywiście.. że świecą szukać bardziej idiotycznego filmu..

A co do dialogów to brak mi słów :DD

ocenił(a) film na 2
AnnBennington

Najgorszy film z wampirami jaki ogladałam. Szkoda czasu na takie pierdoły. 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones