PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30785}

Żandarm na emeryturze

Le gendarme en balade
7,2 31 950
ocen
7,2 10 1 31950
6,7 3
oceny krytyków
Żandarm na emeryturze
powrót do forum filmu Żandarm na emeryturze

Najgorsza część przygód Żandarma, ale mimo tego zasługuje na mocną 6/10

ocenił(a) film na 10
Azad

Żenada, ale mimo wszystko zasługuję na mocną 6/10. Ależ bzdura.

ocenił(a) film na 6
t1o9m8e6k

A gdzie on napisał że ten film to żenada, napisał tylko że to najgorsza z części Żandarma.

ocenił(a) film na 10
Azad

moim zdaniem jest rownie dobra jak pozostale,nie wyroznilbym zadnej

ocenił(a) film na 8
kdbw

Mi się 2 ostatnie trochę mniej podobają, gdzie są zmiany w reszcie ekipy, a De Funes nie wygląda już najlepiej, widać po nim, że był schorowany.

ocenił(a) film na 10
mdsn

Wszystkie są znakomite, bez wyjątku.
W tej części najbardziej podobało mi się gdy Funes kierował ruchem gestykulacja z gwizdkiem, albo gdy wskoczył na dach samochodu tłukąc po głowie ministra a potem przytrzaskując mu nogę drzwiami od samochodu.
Abo gdy spotkał Fougasse "Chłopaki ten mały mi dokucza" kapitalna scena.

A w przypadku dwóch ostatnich części: zmiana na jedną część aktorki grającą Josépha Cruchot, brak Nicole, brak Fougasse, brak Merlot, zmiana aktorki grającą panią Gerber...
Funes wykonał ogrom pracy ponieważ mimo zmiany ekipy i choroby komika "Żandarm i kosmici" jest jedną z najlepszych części.
"Żandarmi i policjantki" też niczym nie odstaję od pozostałych. Choć pojawienie się postaci Beaupied (ten gruby żandarm) i pułkownika wyszło na plus dwóm ostatnim częścią.

ocenił(a) film na 6
Azad

Bodajże w opisie kariery de Funesa zostało napisane, że grał w ,,serii 6 bardzo nierównych filmów o żandarmie z St Tropez". Niestety, ale nie sposób się nie zgodzić z tym twierdzeniem. Najlepszy był ,,Żandarm się żeni", bez dwóch zdań. Najgorszy (bo robiony na siłę i bez polotu) ,,Żandarm w Nowym Jorku". ,,Żandarm na emeryturze" w moim odczuciu plasuje się w środku tej stawki, ponieważ owszem, jest śmieszny, ale sporo mu brakuje do najlepszej części.

PS-Wszystko to kwestia gustu. Proszę, żebyście byli tego świadomi zanim coś napiszecie pod adresem czy to mnie czy innych osób ;)

ocenił(a) film na 8
Hedman

racja z tym gustem! :D co prawda nie oglądałam jeszcze dwóch ostatnich części, ale skoro gra w nich de Funes - muszą być dobre :) uwielbiam go.

ocenił(a) film na 6
Hedman

A mi się "Żandarm w Nowym Jorku" podobał najbardziej :)

użytkownik usunięty
Azad

Według mnie jest to najlepsza część,sporo się przy niej uśmiałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones