PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31885}

Żelazny Orzeł

Iron Eagle
6,5 2 789
ocen
6,5 10 1 2789
Żelazny Orzeł
powrót do forum filmu Żelazny Orzeł

zwłaszcza w scenie jak ten chłopak włącza kasatę z nagraniem od swego przyjaciela, a już zwłaszcza na końcu jak okazuje się że on jednak przeżył... cóż za beznadzieja!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
totall

A co tu uzasadniać? Dno, i tyle.
Film mojego dzieciństwa, bodaj pierwszy, na którym miałem świadomość, że oglądam dzieło ujemnej głębi. Całość, zrobioną nawet znośnie technicznie, rozkłada potwornie wręcz głupi scenariusz...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Zuzia_10

Ja też tylko tyle zapamiętałem z tego filmu - że czarny przeżył przepływając pieskiem wpław morze śródziemne. Film dla małych dzieci. Chociaż bardziej realistyczny niż Top Gun to scenariusz i ujęcia z tymi izraelskimi efami 'jaszczobami' i Kfirami nie dorównają karłowi w starciu z MiGami-28.

użytkownik usunięty
mates_z

Weźcie ludzie pod uwagę kiedy to było kręcone i pod jaką publikę. Nie mielismy wtedy żadnej alternatywy.
Dzisiejsza młodzież zreszta też nie ma żadnej bo żyja w wirtualnym świecie i dobie plastiku i tandety w obojętnie jakiej dziedzinie mającej na celu tylko wyciągnięcie kasy.

Ocena 1 jest tutaj mocno niespawiedliwa ale luzik - patrząc na te osoby i na ich filmy z oceną 10 - można im wybaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones