PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379562}

Żołnierze kosmosu 3: Grabieżca

Starship Troopers 3: Marauder
4,5 5 028
ocen
4,5 10 1 5028
Żołnierze kosmosu 3: Grabieżca
powrót do forum filmu Żołnierze kosmosu 3: Grabieżca

Pierwsza część "Żołnierzy z kosmosu" muszę przyznać pomimo straszliwych dialogów nawet podobała mi się (cóż o gustach się ponoć nie dyskutuje). Drugiej części nie widziałem ale może się kiedyś skuszę :) Dopełnienie zaś tejże trylogii wstrząsnęło mną do głębi i skłamałbym gdybym powiedział, że sie nie śmiałem oj chichrałem się ostro oglądając "Starship Troopers 3: Marauder". Jak dla mnie to każdy troszeczkę ważniejszy dla fabuły dialog w tym filmie to absolutne dno, fabuła niesamowita: Johnny Rico (bohaterowicz tegoż "filmu" znany z tekstu "Come you on apes, you wanna live forever?" na który to tekst odpowiedź jest tylko jedna i nasuwa sie od razu UUUUUUHHHHHHHAAAAAAAA , ten epicki tekścior Johnny Ricko podpierniczył zresztą już w pierwszej części swojemu zmarłemu tragicznie dowódcy) spotyka dawnego kumpla Dixa Hauzera i już po 5 minutach śmichów chichów i wspominków z nim i jego dziewczyną urażony Dix aresztuje Johnnego bo jest wyższy stopniem i mu wolno, a poza tym Johnny nie pozwolił mu ZASZCZELIĆ NA ŚMIERĆ PEWNEGO PIERDZĄCEGO USTAMI FARMERA. Tak więc niedługo później Johnny skazany już na śmierć naturalnie zostaje wybawiony przez swego oprawce Dixa, ale wysłany przez niego na samobójczą misję... Naprawdę szkoda opowiadać dalej... :) Podsumowując: jest to "film" najgorszy jak do tej pory ze wszystkich jakie udało mi się obejrzeć. Jest on najgorszym filmem pod względem dialogów("-What just hit us? -I think we just hit eachother"), jak również i fabuły, czyli dwóch rzeczy najważniejszych jak dla mnie (bo efektów specjalnych aż tak nisko bym nie ocenił) Najdziwniejsze natomiast jest to, że pomimo tego wszystkiego widząc ubogość tego czegoś i fakt, że twórcy raczej tego nie planowali (jak na przykład Quentin Tarantino w "Deathproof" czyli celowego kiczu) to gęba mi się nie przestawała uśmiechać przez sporą częśc filmu a przez resztę naturalnie kładłem sobie tylko rękę na czole :) POLECAM mimo wszystko tym którzy czują że nie widzieli jeszcze naprawdę DNA KINEMATOGRAFII. Jak to bywa w wielu przypadkach trzeba być konkretnym a nie przeciętnym i ja osobiście wolę obejrzeć albo film bardzo dobry, albo bardzo zły tak jak w tym przypadku, bo mdłymi, średnimi, letnimi filmami, które są ani takie ani siakie to sie nie za zbytnio interesuję. Dziękuje za uwagę :)

mogę się pod tym podpisać. tylko że ja, w przeciwieństwie do ciebie, nie dałbym rady obejrzeć tego "dzieła' w całości. ograniczyłem się do obejrzenia 10 minut przed i 10 minut po wspomnianej scenie z pierdzącym ustami farmerem.

Uwierz mi, są gorsze.

użytkownik usunięty

Nie oglądaj 2 części, nie zaspojluję ale powiem, że poza pajęczakami nie ma ŻADNEGO nawiązania do pierwszej części ani potem w 3 nie było nic do drugiej. Także niezależna fabuła.

Jeśli naprawdę lubisz oglądać filmy typu "najgorsze z najgorszych" to polecam filmy birdemic 1 i 2

ocenił(a) film na 1

Cała ta 3 część to tak jakby młodszy kolega-nieudacznik ze studiów miał kontynuować i tak średnią na jeża część pierwszą :/ . Część 2 w ogóle nie pasuje do 1, a 3 nie pasuje do niczego XD. Pierwsza jakoś się kupy w miarę trzymała... A tu? Sieczka totalna. Ciężko było ale przetrwałem do końca tej miazgi... Jeden z najgorszych filmów jakie kiedykolwiek widziałem.

ocenił(a) film na 3

Ale Tanya van Graan nago wygląda spoko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones