PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12114}
6,6 7 556
ocen
6,6 10 1 7556
5,7 6
ocen krytyków
Żona dla Australijczyka
powrót do forum filmu Żona dla Australijczyka

- jak Dymsza. Każdy gest, słowo pojawiają się tam z pewną przesadą, manierą. Zupełnie inaczej gra Gołas - czy to, że urodził się 14 lat po Dziewońskim jest tego przyczyną?

ocenił(a) film na 8
Wydmin

Dziewoński gra w stylu Dziewońskiego bo tylko tak to można określić oryginał nie do podrobienia. A film? Uśmiech nie znika. Mamy miłe spotkanie i to kilka razy z Mazowszem :) Mamy okazję widzieć uroczą Elżbietę Czyżewską + Pan Gołas + Dziewoński. Film jest nie tyle dobry co ma w sobie coś.

harris

Wyjąłeś mi to z ust. Chciałem to samo napisać :-) A Dymsza, to Dymsza i już. Cytat z Dziewońskiego: ...pewnych ludzi po prostu opisać niepodobna, tak jak nie można opisać dowcipu. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
harris

Dziewoński tak istnieje w tym filmie, że czuje się, iż gra - on pachnie kamerą. Natomiast Gołas - bezwonny -trudny na przychwyceniu, że gra. To jest ta różnica. Gołas i wielu innych w tym filmie - to nowoczesne już aktorstwo.

ocenił(a) film na 7
Wydmin

Dopiszę: już wiem! Dziewoński gra SCENICZNIE - jak w kabarecie- nawet nie jak w teatrze. Stąd to wyczuwalne w jego grze audytorium- wpisany odbiorca siedzący na widowni i widzący aktora grającego tak wyraziście, by złapał każdą pointę i aluzję.

Wydmin

Dziewoński ma po prostu taką maniere teatralną (czasami stety a czasami nie bo kino to nie teatr) i to widać w każdym filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones