PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154968}

Żona dla zuchwałych

Dilwale Dulhania Le Jayenge
7,7 10 096
ocen
7,7 10 1 10096
Żona dla zuchwałych
powrót do forum filmu Żona dla zuchwałych

bollywood

ocenił(a) film na 8

wg mnie jeden z lepszych filmów bollywood, bo najlepsze filmy to te w których gra SRK w duecie z Kajol, kto się zgadza????

ocenił(a) film na 10
monika199406

ja ja ja ;) chociaż dla mnie obojętne z kim SRK gra chociaż przyznam że lubię gdy grają razem ;)

monika199406

Też uwielbiam jak grają razem ;) , szczególnie w filmie 'Nazywam się Khan'
Nie wiem dlaczego i czy ktoś podziela moją opinię, ale gdy w obsadzie filmu widzę ,że ma zagrać Rani Mukherjee z SRK to mnie to bardzo irytuje ;p

monika199406

bez wątpienia! Jeden z najlepszych filmów, no i ten duet <3

by_love

Ja wolę "CZASEM SŁOŃCE, CZASEM DESZCZ" ale ten też fajny, choć szczerze przyznam ten ojczulek tak mnie wkurzał że bym mu z przyjemnością przywaliła :P

ocenił(a) film na 7
aniaopole7

Zgadzam się uwielbiam oglądać ich razem na ekranie. :)
Wie ktoś może jak nazywa się melodia grana na mandolinie ?

agab96

chodzi o piosenke? jeśli tak to nazywa się Tujhe Dekha To Ye Jaana Sanam, pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
aniaopole7

Nie, nie opiosenkę tylko o samą melodię, ale i tak dziękuje :)

ocenił(a) film na 7
monika199406

A 'Gdyby Jutra Nie Było'?

ocenił(a) film na 8
RyksaMedlin

oglądałam, tam nie gra Kajol

ocenił(a) film na 7
monika199406

To było do tej części 'jeden z najlepszych filmów Bollywood'

ocenił(a) film na 8
RyksaMedlin

a ok, film jest spoko, w sumie to oglądałam mało takich filmów więc może są inne lepsze, nie wiem, ale wolę filmy które kończą się szczęśliwie

ocenił(a) film na 7
monika199406

Ja wole te smutno zakończone, a dobrze zrobione, bo jak za dużo się słodzi to szlag mnie trafia.

ocenił(a) film na 8
RyksaMedlin

może i tak, z resztą teraz przestałam oglądać komedie romantyczne

ocenił(a) film na 9
monika199406

Mój najukochańszy film Bollywood :) Uwielbiam po stokroć <3

ocenił(a) film na 9
monika199406

Kocham ten film, kocham! Bollywood zwykle kojarzy się z kiczem, to tutaj jest zupełnie inaczej. Piosenki są naprawdę świetne ( lubię je sobie podśpiewywać ;), a sceny z Shah rukhiem i Kajol boskie. Byli tacy młodzi i piękni! Zawsze pozytywnie mnie nastraja, po prostu kocham go.

ocenił(a) film na 10
monika199406

moim zdaniem DDLJ jest jednym z najlepszych chociaz moze i nawet najlepszym filmem jaki kiedykolwiek ogladalam. Pieekna historia romantyczna - zawsze rycze, pieeekne zakonczenie, dwoje pieknych ludzi - SRK + Kajol - oczywiscie ta najwspanialsza para na swiecie <3, przepiekne piosenki ktorych nie da sie zapomniec i muzyka przy ktorej lezka sie kreci w oku, cudowni aktorzy, cudowna mieszanka lokalizacji - raz Anglia, raz widoki Europy, raz Indie. Cytaty ktore chodza po glowie
- W życiu zawsze będziesz miał do wyboru dwie drogi: dobrą i złą. Zła droga będzie łatwa, kusząca. Dobra droga będzie trudna, pełna niebezpieczeństw. Jeśli pójdziesz złą drogą być może na początku znajdziesz spełnienie, szczęście, ale ostatecznie przegrasz. Jeśli pójdziesz dobrą drogą najpierw będziesz się ciągle potykał, będziesz musiał stawić czoło problemom, ale ostatecznie zawsze zwyciężysz oraz W wielkim świecie zdarzają się drobne wpadki itp.

Film ktory ogladam naokraglo, gdyz nie da sie do niego nie wrocic. Czy to na smutne dni czy na wesole, ten film jest niesamowity. Ta chemia i milosc miedzy glownymi bohaterami jak i rowniez aktorami, jest zniewalajaca. Ten film jest moim najulubienszym filmem na calym swiecie. Szkoda tylko ze taki krotki ;)

ocenił(a) film na 8
Miki150

to że krótki to chyba sarkazm, nie lubię musicali, chętnie obejrzałabym bollywood bez piosenek, ale to chyba nie możliwe

ocenił(a) film na 10
monika199406

Jest bolly bez piosenek jak np Chak de India! ;) Polecam ;) Oczywiście muzyka w tle musi być ;) Ale SRK jest tam niesamowicie przystojny ;)

ocenił(a) film na 9
monika199406

Bolly kocham ale nawet mnie zdarza się przewinąć jakąś piosenkę, zwłaszcza jeśli oglądam z kimś a film ma być długi a piosenka jest wyjątkowo irytująca i nie wnosi zupełnie nic do filmu. Więc na upartego jak ktoś już wyjątkowo nie przepada - można przewinąć je wszystkie :P W DDLJ oczywiście nie ma irytujących songów, to jest klasyk sam w sobie.

monika199406

w 100% się zgadzam,
choć inne filmy Bollywodzkie też oglądam

ocenił(a) film na 10
monika199406

ja też uwielbiam oglądać ich razem na ekranie, ten film mam u mnie aż 10 gwiazdek, nie ma co - zasłużył sobie :D

ocenił(a) film na 10
monika199406

Ja też uwielbiam ten film ! tu wszystkie jest świetne ! gra głównych aktorów i drugoplanowych także,zdjęcia,muzyka,scenariusz - no wszystko :) i też lubie filmy w których gra Kajol i Shah Rukh Khan ale są też inne filmy w których oni nie grają razem i są też warte obejrzenia :)