PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154968}

Żona dla zuchwałych

Dilwale Dulhania Le Jayenge
7,7 10 105
ocen
7,7 10 1 10105
Żona dla zuchwałych
powrót do forum filmu Żona dla zuchwałych

czy ktoś mógłby napisać jak kończy się ten film? nie tylko czy dobrze czy źle, ale coś więcej

vane2sa

No oczywiście kończy się dobrze ;) A dokładniej (zależy, w którym momencie skończyłaś ;) ) No, ale ostatnie 5 minut filmu:
Ojciec Simran o wszystkim się dowiaduje. Każe się wynosić Rajowi z domu itp, później (nie wiem jak nagle się tam znajdują, bo nie pamiętam) , ale Raj i ten niedoszły mąż Simran biją się na peronie. A kiedy ojciec Simi , matka i cała reszta w domu się o tym dowiadują no to lecą ich powstrzymać.No i po tym Raj i jego ojciec wsiadają do po ciągu a cała reszta rodziny Simi stoją i patrzą. No i jak już pociąg rusza, Simran chce pobiec do Raja i się z nim pożegnać, ale ojciec złapał ją za rękę, ona go błagała i płakała, żeby pozwolił jej z nim odejść, na to ojciec po kilku sekundach, powiedział jej: ,,Idź, Simran, nikt nie pokocha Cię bardziej niż on", puścił jej rękę a ona zaczęła biec do Raja, który cały czas stał w wejściu do pociągu. On się ucieszył, przytulili się, Raj uśmiechnął się do jej ojca, pokazał mu ręką "OK" , na co ojciec Simi z uśmiechem zrobił to samo. I tak się kończy ;) Później jest jeszcze krótki teledysk ;)

shiningstar09

super, dzięki za streszczenie :)

vane2sa

Nie ma za co ;);)

shiningstar09

Nie oglądałam filmu, a ten post przeczytałam z ciekawości, jednak trzeba, że przyznać, że takie zakończenia to tylko w Bollywood ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones