PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554812}

Żona na niby

Just Go with It
6,8 143 632
oceny
6,8 10 1 143632
5,7 12
ocen krytyków
Żona na niby
powrót do forum filmu Żona na niby

Ten film byłby ciut lepszy gdyby nie idiotyczne i całkowicie nieśmieszne impersonacje głosowe
sandlera. Po jaką cholerę on zawsze musi w każdym swoim filmie naśladować jakiś idiotyczny głos
przynajmniej parę razy?
Fabuła jest z kolei jest wyciągnięta z dupy króla debili. Gość przez to że przypadkowa laska
zobaczyła obrączkę jedzie na hawaje i zabiera tam rodzinę swojej asystentki uzurpującą jego byłą
żonę? Porażka. Większość czasu czułem się zażenowany podczas kolejnych nieudolnych prób
aktorstwa głównego bohatera, a także Nicka Stewardsona.
Ten film to pocisk złożony z chały i głupoty wymierzony w pospólstwo które i tak przełknie taki syf bo
facet co jakiś czas mówi głosem dziecka i zachowuje się tak "krejzi". Jeśli cenicie swój intelekt,
przestrzegam was, nie oglądajcie tego gwałtu na kinematografii! Nie sugerujcie się oceną ani ilością
głosów bo chyba wystawiały je jakieś mongoloidy z gimnazjum. Jest wiele innych "lekkich" komedii
przy których można się rozerwać a jednocześnie nie czuć się że autorzy traktują nas jak debili.

użytkownik usunięty
tosiek22

Ale się przejąłeś. To komedia, a nie dokument o życiu statystycznego Amerykanina. Wiadomo, że komedia nie musi być specjalnie logiczna, wystarczy, że będzie choć trochę śmieszna.

ocenił(a) film na 5
tosiek22

Zgadzam się. Ten film rozczarowuje. Nie wiem dlaczego jego średnia ocena jest aż tak wysoka. Jedynie ścieżka dźwiękowa jest fajna (THE POLICE i Sting). Scenariusz naciągany, bez logiki, wszyscy udają, że są kimś innym. Nie wydaje się to zabawne. W ogóle niektóre dialogi w tej komedii są wulgarne, a nie śmieszne. Coś w stylu "Jutro będzie futro" lub "American Pie". Nie jest to komedia w moim guście. Gra aktorska może być, choć oczekiwałem czegoś więcej. Obejrzałem, ale tylko z uwagi na Jennifer Aniston i Nicole Kidman.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones