PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640379}

Żona z internetu

The Wife He Met Online
4,7 1 131
ocen
4,7 10 1 1131
Żona z internetu
powrót do forum filmu Żona z internetu

Mianowicie osoby pokroju Zenyi są bardziej żałosne niż takie żony jak Georgia. Jak można
ściągać swojego byłego faceta z łóżka, po nocy poślubnej z żoną, bo są ważne sprawy do
załatwienia? Ten jej maślany wzrok, te pisanie o miłości do niego... takie osoby jak ona cierpliwie
jątrzą w związku i wcale się nie dziwię Georgii, że się jej pozbyła. Również bym się wkurzyła,
gdyby ktoś zawołał męża do pracy, zaraz po naszym ślubie.

Druga sprawa jest taka, że Sydney Penny to niewątpliwie piękna aktorka. Była. Ale niestety, w
tym filmie wyglądała jak swoja własna matka i trudno uwierzyć, że miała wtedy tylko czterdzieści
lat. Widocznie los nie był dla niej łaskawy, bo dawałam jej przynajmniej pięćdziesiątkę. A była
taka piękna gry grała w Largo...

Film ciekawy. Jak to się elegancko mówi d..py nie urywa, ale widziałam gorsze filmy.

cumartesi

Hehe, zależy jaki jest charakter pracy. Jeśli dostali projekt do poprawki, a termin oddania mija następnego dnia, to owszem mogła go ściągnąć do pracy, bo sama by nie dała rady. A może ona jest specjalistką od A, on od B i nawet nie wiedziałaby jak bez jego części dopracować całość. To byli ludzie niemal uzależnieni od pracy.

cumartesi

Praca to praca, nie ma zmiłuj się choć też bym się zdenerwowała, gdyby mąż tuż po nocy poślubnej mi myknął do roboty na cały dzień. Może i wciąż go kochała, ale w filmie nie pokazali żeby go celowo uwodziła lub coś podobnego. W pracy zajmowali się pracą, ale winą męża było zatajenie przed Georgią czy jak jej tam, że spotykał się z "Zenyą". To mogło budzić pewne podejrzenia,lepiej powiedzieć wprost niż dowiadywać się od obcych. Mimo to Geogria miała nieźle naje*** w głowie i dawno powinna się leczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones