PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104774}
6,5 22 180
ocen
6,5 10 1 22180
5,3 6
ocen krytyków
Żurek
powrót do forum filmu Żurek

Oj, jak oglądałem zmagania bohaterek to aż czasami zastanawiałem się czy nie lepiej byłoby zalegalizować aborcję. Bo to, co ta biedna Iwonka wyprawiała było niewiarygodne.... ale to już cecha tej niesamowitej historii. Zakończenie przewidywalne, ale nie o nie tutaj chodzi. Bo to film o rozbiciu, samotności - zwykłym, jakże trudnym, życiu prostych ludzi.
Jednak daleki jestem od zachywacania się 'Żurkiem' tylko z powodu faktu, że wreszcie doczekaliśmy się w polskim kinie filmu 'o otaczającej nas rzeczywistości'. A to co widziałem na ekranie to jednak trochę za mało.

katrol

Chyba nie mowisz serio o tej aborcji. Poza tym moge sie podpisac.

katrol

Nie chce się wierzyć, że ten film wyreżyserował facet bo jesteśmy w nim pokazani jako niewyżyci samcy, którzy tylko czekają na okazję, żeby "zaliczyć" biedną Iwonkę, podobnie zresztą ma sie sprawa z kochasiem jej mamusi, który opiekuje się nimi tylko za "numerki" które od czasu do czasu ma z nią, albo ksiądz obmacujący(choć może nie tylko) młode parafianki.Jak obejrzałem ten film to nie mogłem uwierzyć że ten shit dostał jakieś nagrody i nie były to złote maliny.Szajs absolutny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones