Żałuję, że tak długo zwlekałem z obejżeniem tego filmu

Film jest fantastyczny! Na prawde łezka w oku się kręci, a ponadto sa wątki komediowe gdzie można
się trochę pośmiać więc chyba dla tego dali to do Komedii. Żaluję że tak długo zwlekałem z
obejżeniem tego filmu, wczesniej myslałem, że jest troche nie w moim stylu ale jak to w końcu bywa
ze mną... odkładane filmy do których nie mam wysokich oczekiwań zazwyczaj mile mnie zaskakują.

Powinni kręcić wiecej takich filmów a nie jak teraz mordobicie, strzelaniny, sex i bycie 'cool'... Takie
filmy tylko kradną czas i wylatują z głowy zaraz po obejżeniu. Ten zostanie mi w pamięci na dluugi
długi czas ( dopuki nie obejże go znów).

20
  • *obejrzeniem/*obejrzeniu/*obejrzę
    *dopóki

• Też żałuję, że tak późno zobaczyłam ten film, ale cieszę się, że go zobaczyłam!
    Film, który nie nudzi widza, zaskakuje, wywołuje sekwencję emocji... nie dlatego, że film jest o tematyce takiej, a nie innej (wiadomo, że są wątki w filmach, które mimo wszystko budzą smutek, strach czy niepokój), ale przez fabułę, dialogi, obrazy, sceny i grę aktorską (niesamowitą!).
    - rozpołowienie filmu na dwie części jest wyśmienitym pomysłem,
    - urzekające dialogi (pełne skrywanej radości, takiej przez łzy),
    - fabuła (po pewnym czasie widz zauważa, że w filmie unosi się mgła niepewności, niebezpieczeństwa - za chwilę coś się wydarzy, niekoniecznie dobrego i pięknego),
    - gra aktorska (genialna! Np. Wzór idealnego ojca, który pragnie, by syn nie dowiedział się prawdy, kamufluje ją, wszystko obraca w grę/zabawę, którą przecież dziecko uwielbia i polubi mimo okoliczności, które go spotykają)
    - i mogłabym tak wymieniać w nieskończoność.

• Ja także. Ponad 2 lata zbierałem się do tego filmu..aż dziś zmuszony przeziębieniem i karcerem w łóżku wybór padł a "życie jest piękne" nie żałuję ani sekundy.

• 20 lat omijałem ten film. Dzisiaj w końcu obejrzałem. Pytanie się ciśnie na usta dlaczego tak późno?

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
o