PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208}

Życie jest piękne

La vita è bella
8,4 284 453
oceny
8,4 10 1 284453
7,9 30
ocen krytyków
Życie jest piękne
powrót do forum filmu Życie jest piękne

Film...

ocenił(a) film na 10

Przepiękny opowiadający trochę w humorystyczny sposób o wojnie,o wielkiej miłości i o walce ojca
aby synek się nie załamał że jest w obozie koncentracyjnym.

ocenił(a) film na 9
michal96321

Zgadzam się ;) Jak dla mnie świetny film, mimo że faktycznie podejście do tematu może wzbudzać przeciw. Wydaje mi się jednak, że film jest zrobiony precyzyjnie i z wielkim wyczuciem. Łatwo można było zmienić tą koncepcję w parodię wojny. Na szczęście nie popełniono tego błędu i powstał piękny i wzruszający film. Poza tym aktorstwo i humor są rewelacyjne :D

ocenił(a) film na 9
michal96321

Piękny film dobrze zagrany i do końca przemyślany.Ode mnie +1 za nie typowe wykonanie wszystko tutaj jest opowiedziane nad wyraz oryginalnie.Mamy całkowicie inne podejście do ciężkiego tematu które jest na szczęście dobrze wyważone pomiędzy dramatem a szczyptą komedii.Myślę że twórcy tego filmu czyli Roberto Benigni-emu wszystko w tym filmie wyszło tak jak zapewne chciał,polecam!

ocenił(a) film na 8
michal96321

Może i trochę niestandardowe potraktowanie tematu, ale właśnie przez to naprawdę skłaniające do zastanowienia się nad problemem ludzkiego okrucieństwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones