PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208}

Życie jest piękne

La vita è bella
8,4 284 616
ocen
8,4 10 1 284616
8,0 33
oceny krytyków
Życie jest piękne
powrót do forum filmu Życie jest piękne

......ten film ma średnią ocene 8,4,w dodatku większą niż Titanic!???????
owszem życie jest piękne ale nie w tym filmie................

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Sol1987

Co za cięta riposta....
To co napisałaś to nie jest opinia, tylko jakieś żałosne poszczekiwanie i zaniżanie oceny filmowi, który stanowczo nie zasługuje na ocenę 1. I ty dobrze o tym wiesz.
A skoro większość użytkowników Filmweb ma zdanie podobne do mojego, to widocznie ty masz jakiś problem ze sobą, a nie my.
Zresztą, co tu więcej pisać..."Chłopaki nie płaczą" to dla ciebie arcydzieło, a "Życie jest pięknie" uznałaś za nieporozumienie.... przykre.

ocenił(a) film na 6
skalp_el

"A skoro większość użytkowników Filmweb ma zdanie podobne do mojego, to widocznie ty masz jakiś problem ze sobą, a nie my."
Rozumiem,że jak większość uzna kopulację ze zwierzętami jako fajną rzecz to poprzesz ich.A reszte,która się sprzeciwi uznasz za nie- normalną.

ocenił(a) film na 6
Sol1987

Zarówno "Titanic" jak i ten film nie są produkcjami najwyższych lotów.

ocenił(a) film na 1
dawid_v22

każdy ma swoje zdanie,a twoje jak widac żałosne,widać po ocenach filmów na 10:

-jak rozpętałem druga wojne światowa,wow fajna komedia ale nie na 10
-sami swoi i kochaj albo rzuć,nie mam mocnych a jakże na 10 bo to czasy twojej młodości zapewne hehe,żartowałam sorry..

tak chłopaki nie płaczą jest dla mnie ARCYDZIEŁEM POLSKIM i jedynym z moich ulubionych filmów polskich.

ciekawi mnie jedna rzecz,czy oceniając te filmy na 10,chociaż na minute wczułeś sie w ich klimat.

Sol1987

A ja nie zrozumiem czemu ten temat ma tyle stron. Zrozumcie, są ludzie, którzy lubią proste filmy na których nie trzeba myśleć i jedynie karmić wzrok ładnymi ujęciami z kamery - Titanic i są ludzie, którzy lubią nad filmem pomyśleć. Autorka tego tematu najwyraźniej należy do tej pierwszej grupy i nie ma siły, by zmusić ją do otwarcia umysłu na głębsze filmy. Jedyna jej odpowiedź będzie brzmiała "nie rozumiem, więc jest żałosne". Nie psujcie sobie więc krwi na dalszą dyskusję, bo to nic nie da :)
Don't feed the troll.
Dziękuję, dobranoc.

ocenił(a) film na 1
delira

sama jesteś trolica,bo sie sie rozpisałaś hehehe,a to do niczego nie jest mi potrzebne,bo swoje już dawno wiem.

ocenił(a) film na 9
Sol1987

Jak swoje już dawno wiesz i masz w dupie zdanie innych co po co się jeszcze tu udzielasz. Książkę poczytaj - wyjdzie Ci na zdrowie ;)

Sol1987

Słońce, jakbyś nie zrozumiała nie pisałam do ciebie, tylko do ludzi, którzy usiłują ci coś przekazać na marne :) Nie będę się zniżać do twojego poziomu i z tobą "dyskutować" bo takie pyskówki nie mają sensu. Tyle.

delira

Jak czytam niektóre komentarze to żałuje że na filmwebie nie można ich oceniać. Delira - mądre uwagi, niestety masz racje

ocenił(a) film na 10
Sol1987

Hahahahhah, proszę mnie już nie rozśmieszać tym nieudanym trollowaniem :)

ocenił(a) film na 1
Sol1987

zapomniałam dodać 3 oskary i tyle nominacji dla tego filmu mnie przeraża....nie zgodze sie z tym.

ocenił(a) film na 10
Sol1987

Najwyraźniej zrozumienie tego tytułu przekroczyło Twoje możliwości

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Sol1987

Może jeszcze powiesz, że na jedynkę zasługuje film "Zielona Mila" bądź "Nietykalni" jeżeli tak to zazdroszczę gustu filmowego. :)

Sol1987

Pozostań przy swoich romansidłach.Jak ja bym wjechał z ocenami 1 do twoich ulubionych filmów to byś pewnie szczekała jak pies.
Jak ja nienawidzę ludzi którzy lubią filmy np Fantasty i dają nim zawsze 10-9 i oglądną Dramat,Thriller i dają 1-2.

Jak by się wykastrowało to by się uspokoiło , może.

ocenił(a) film na 1
Bogdan90

ciebie wykastrować.mam na swoim koncie dramaty i thillery wysoko oceniane,więc sie nie wypowiadaj na mój temat nie znając mnie!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Bogdan90

to raczej ja z was sie śmieje.

ocenił(a) film na 7
Sol1987

Żałosne...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sol1987

Mam zamiar obejrzeć ten film.Bo wydaje mi się że może być interesujący.Ale ogółem to odradzasz?A ciebie co skłoniło do obejrzenia tego filmu.Żadne refleksje ci się nie nasunęły po obejrzeniu filmu?

ocenił(a) film na 8
Sol1987

Patrzę i nie wierzę własnym oczom.
4 strony postów które Cie wyśmiewają i kompromitują pod każdym kątem a Ty rzucasz takim żałosnym tekstem.
O ile w kwestii światopoglądu, inteligencji i kultury już nic nie da się zrobić to jednak radziłbym Ci wrócić i dokończyć podstawówkę chociaż żeby nauczyć się pisać bo jest dramat, wierz mi.

ocenił(a) film na 10
Sol1987

Ja rozumiem, że każdy ma inny gust, nie wszystkim musi podobać się to samo. Mnie film zachwycił- Ciebie nie musiał, ale nie rozumiem jednego: jak można dać 1? Przecież już sama gra aktorska, zasługuje na wyższą ocenę. Film Ci nie przypadł do gustu, ale doceń poszczególne elementy: grę aktorską, być może muzykę a może zdjęcia. Przecież to klasyka kina, i nie twierdzę, że już sam ten fakt zmusza Cię do wystawienia jakiejś pozytywnej oceny, ale jeśli ktoś choć trochę zna się na kinie to doceni pewne elementy! Mi osobiście nie podobało się ''Śniadanie u Tiffaniego'', ale uważam, że miał świetną muzykę i zdjęcia więc doceniłam je. Nie rozumiem jak można tak powierzchownie oceniać klasyki, przecież to zbrodnia!

ocenił(a) film na 9
nancyfilmweb

dokładnie. Nawet jak jakiś film w moim przekonaniu jest słaby to zawsze znajdzie się jakaś zaleta. 1 mam zarezerwowane dla dzieł typu kac wawa lub tzw. "paradokumentów" z polsatu

ocenił(a) film na 10
vasyl_3

Dziewczyna rozpoczyna wątek tymi słowy: "Ja w życiu nie zrozumiem dlaczego ......." a wy jej wyjaśniacie, mimo, że sama już wie, że "w życiu nie zrozumie". Zna samą siebie bardzo dobrze, zuch dziewczyna, nie zrozumiała, co dowodzi kolejnymi postami. Dajcie spokój o czym tu gadać.
Ja się zastanawiam tylko, od ilu lat ten film jest dowolony? Jakoś nie trafiłam na taką informację. Uważam, że film posiada wartości, które warto przedstawić młodemu pokoleniu, tylko jak bardzo młodemu, ktoś wie?

ocenił(a) film na 3
nancyfilmweb

Akuratnie gry aktorskiej to nie było w tym filmie. Jest na poziomie nieco wyższym jak "Szpitala" lub "Trudnych spraw".

ocenił(a) film na 8
Sol1987

(Czekam teraz na wyjaśnianie mi ,że oba filmy miały na celu co innego, etc.) Zgadzam się, film jest okej(a nawet bardzo dobry i zawiera w sobie mnóstwo wartości) ale nie na czasy teraźniejszych filmów. Jest piękny ale takiego "Chłopca w Pasiastej Piżamie" to to nie pobije ;) Może mam inny gust ale film dla mnie-nie był na 10 :)

Sol1987

A nie przyszło Ci do głowy, że za czasów Holocaustu i obozów nie było zbyt pięknie?

ocenił(a) film na 7
Sol1987

"Titanic" jest filmem wizualnie pięknym i 'grającym' na uczuciach, lecz - nie oszukujmy się - płytkim, pustym, nic nie wnoszącym. Swój urok ma, ale nie pozostawia w widzu nic, prócz tandetnego wzruszenia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Sol1987

youtube. com / watch ?v=0HgK6uV4EE4

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Panicstrickenn

Żeby zwalić na młodzież? :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Sol1987

Wyobraź sobie, że nie wszyscy lubią sweet różowe gnioty jak ty...

Sol1987

Nie sądziłam, że ten temat jest brany na poważnie... Czytając twoje wypowiedzi w innych tematach muszę powiedzieć jedno: jest mi naprawdę przykro, szczerze współczuję.
"Dom woskowych ciał" ma w sobie "to coś". "To coś" to się chyba gdzieś u ciebie jednak "zapodziało".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Sol1987

Film byłby naprawdę wart polecenia gdyby nie końcówka.. koniec jest bardzo przekoloryzowany..

Sol1987

Dlaczego Titanic ma tak zawyżoną ocenę - 7,4? Przecież to co najwyżej film niezły.
Dodam, że dawanie oceny 1 dobremu filmowi, który stara się coś przekazać, to żenada. Nie twierdzę, że każdy powinien dać mu ocenę 10, 9, czy 8, ale ocena 1, to mi wygląda na celowe zaniżanie.

ocenił(a) film na 9
Sol1987

Ty tak powaznie?A jesli tak,to dlaczego porownujesz akurat te dwa filmy?

ocenił(a) film na 1
bettiboo

głowa może rozboleć od tych waszych głupich gadek,sprzeczności............

ocenił(a) film na 9
Sol1987

Jaka jest sprzecznosc w mojej wypowiedzi?Sam(a) zaczelas (zaczales) z glupia gadka wiec prosze miec do siebie pretensje.

Sol1987

Titanic?! Naprawdę próbujesz porównać film o holokauście do przereklamowanej miłosnej opowiastki w której prawdziwe wydarzenia, czyli katastrofa statku stanowią jedynie tło?!

ocenił(a) film na 10
Sol1987

Zarejestrowałem się specjalnie na filmwebie, by temu filmowi dać 10.

Sol1987

Droga Miłośniczko Titanica!
Ten film jest arcydziełem. Pewnie Masz około 16 lat i nie rozumiesz wartości poruszanych w tym filmie. Kiedy trochę podrośniesz i znów zobaczysz ten film to zapewne zmienisz zdanie.
Pamiętaj!
Komedie romantyczne nie przekazują prawdy na temat miłości, są fikcją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones