PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363364}

Życie.po.Życiu

After.Life
6,4 19 278
ocen
6,4 10 1 19278
Życie.po.Życiu
powrót do forum filmu Życie.po.Życiu

Czy moze ktos mi pomoc!! chciałam obejrzec ten film ale cały czas mi wyskakuje ze musze zainstalowac program APPLE QUICK TIME zrobiłam to i nadal wyskakuje to samo prosze o pomoc z góry dziekuje ;(

Andzia__21

i co zainstalowalas APPLE QUICK TIME

ocenił(a) film na 8
Andzia__21

A ładnie to tak oglądać "legalne" pirackie kopie filmów? ;) A co do QuickTime to zainstaluj lepiej Quick Time Alternative - to kodek, dzięki, któremu obejrzysz filmy w tym formacie w swoim odtwaezaczu - polecam Subedit Player lub Allplayer ale musisz dograć do nich kodeki, żeby odtwarzały ci filmy w każdym formacie - najpierw poczytaj, potem instaluj, bo złapiesz taką monitorową grypę - bardzo po niej swędzą oczy i okolice bikini i są częste wzdęcia, nawet stoperan nie pomaga, sprawdź szybko czy masz lekko różowe paznokcie - jeśli tak to są pierwsze objawy - bądź dzielna, jesteśmy z Tobą ja i moich 666 wirtualnych znajomych.... arghhh, też mam objawy - to jest zakaźne - wyrwij wtyczkę od netu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones