PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1099}

Żywot Briana

Life of Brian
7,9 185 476
ocen
7,9 10 1 185476
8,3 33
oceny krytyków
Żywot Briana
powrót do forum filmu Żywot Briana

1/10

ocenił(a) film na 1

I życzę temu filmowi żeby zdechł !

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

Wiem ze karmie trolla ale nie moglem sie powstrzymac. W teorie ewolucji przestalas wierzyc bo po stwierdzeniu jaka jestes naiwka nie mozesz uwierzyc ze dziala ewolucja?:D

Jesli probujesz kogos namowic na katolicyzm(bo wedlug szambelana chrzescijanstwo nie istnieje) to robisz to b,zle i tylko zniechecasz ludzi do tego swoja prymitywna gadanina.

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

Nie wierzysz w ewolucję?? Przecież tu nie ma w co wierzyć. Tego uczą w takim duszym budynku z oknai, drzwiami i tablicą zwanym szkołą. Więc nie wierzysz w ewolucję a wierzysz w gadającego węża,arkę Noego,Jonasza, Zastępy Aniołów i to,że z dwojga ludzi powstało mnóstwo ras i tak mało jest chorób dziedzicznych. Ewolucja i to,że pochodzimy od @ wykształciła Nam jako gatunkowi ludzkiemu np kciuki, krtań i zdolność komunikacji ale jasne można wieżyć,że nie było nic i nagle cud i jest człowiek a trzeciego dnia powstało słońce więc jak do cholery można było doliczyć się pierwszych dwóch dni. Przemyśl sobie to raz jeszcze.

ocenił(a) film na 10
Szogun1979

Za błędy przepraszam gdyż to już 12 rok poza granicami kraju.

ocenił(a) film na 1
Szogun1979

Wzruszający Pan jest :) Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
Szogun1979

Chłopie, szkoda czasu na dyskusję bezużyteczną, ktoś soie robi jaja i tyle, a jeśli chodzi o teorię ewolucji, to nieakceptowanie jej to tak jakby twierdzić, że w moim laptopie siedzą krasnoludki i napędzają połączenie z internetem.

ocenił(a) film na 1
chemas

Jaki Pan ograniczony i jaki umysł drewniany. W linii prostej pochodzi Pan pd drzewa, moim zdaniem - od lipy. Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
agatkaa2

lol wierzysz w boga i teorię kreacjonizmu a podajesz argument dotyczący teorii ewolucji O.o

ocenił(a) film na 1

Widać ma Pan problem ze zrozumieniem ironii o pramatce małpie, nie podaję argumentów tylko napominam w języku zrozumiałym dla odbiorcy - darwinisty czyli upośledzonego :) Pozdrawiam serdecznie.
PS. Proszę zmienić ten odrażający nick.

ocenił(a) film na 9
agatkaa2

Zdajesz sobie sprawę z tego jaką idiotką jesteś?

agatkaa2

Mądrze prawi, polać jej kefirku :/. Tak naprawdę, to nie wiem, o co chodzi z wywodami nt. inteligencji ateistów i małp. Załóżmy, że istotnie jest tak, jak powiadasz i ludzie różnych wyznań są też innych gatunków. W takim przypadku nie mogliby się między sobą rozmnażać, albo powstawałyby dzieci mające niektóre cechy rodziców, ale się od nich różniące (np. byłoby przy krzyżówce człowieka z szympansem). Sprawa inteligencji- hm, jest wiele mądrych ateistów (ba, ponoć sam do nich należę :D), ale dla ciebie to debile, bo nie wierzą w to, co ty. Mało tego, nie cierpisz ich do tego stopnia, że wygrażasz im wizytą "prawdziwych patriotów"! Daruj sobie panów i panie, to jest internet, tu wszyscy są na "ty". Zastanów się może nad swoim fanatyzmem. Mam nawet dla ciebie receptę na wyzdrowienie- ograniczenie przyswajania dzieł "kardynała Terlikowskiego" Tym razem to ja pozdrawiam i życzę rychłego powrotu do zdrowia psychicznego. Aby ukrócić ewentualne dyskusje- też mam 15 lat i wstyd mi za takich rówieśników. Mamy XXI wiek, mało kto chce się bawić w inkwyzycję.

surek99

Byłoby tak* Gdzie tu jest edycja?

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

Radzę uzupełnić wiedzę. Ewolucja zakłada, że człowiek i małpa mieli wspólnego przodka, a nie, że człowiek pochodzi od małpy.
Z ateizmem, czy wiarą nie ma to nic wspólnego.
Teoria ewolucji to nie kwestia wiary, a faktów. Kwestią wiary, może być istnienie boga, bo nie ma na to żadnych dowodów. Natomiast dowody na ewolucję istnieją, cyz ci się to podoba, czy nie. Równie dobrze możesz nie wierzyć, że Ziemia krąży wokół Słońca.

ocenił(a) film na 1
skalp_el

Proszę mnie nie nudzić. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

Zamknij oczy i udawaj dalej.

ocenił(a) film na 1
skalp_el

Jakieś nieprzyzwoite rzeczy Panie Skalpel, poprawiło się Panu czy coś ;) Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

Znowu nadajesz w stylu swojego mentora, pseudo-fanatyka, który cię "strollował" :)

ocenił(a) film na 1
skalp_el

Szanowny Pan jest zazdrosny o pewnego dżentelmena jak sądzę. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

O jeju, skąd takie daleko wysnute wnioski haha?
Dżentelmen, który nieźle cię zrobił w konia :)
Widzę, że ślepa wiara w to, że masz rację przesłania ci racjonalne myślenie. Nie masz dostatecznej wiedzy i w wyniku tego pleciesz głupoty o tym, że ewolucja zakłada, iż człowiek pochodzi od małpy. Przykre.

ocenił(a) film na 1
skalp_el

Zakładam, że Pan Szanowny pochodzi od kapusty ;)
P.S. Chciałby Pan, ale to Pana ów dżentelmen zrobił w konia ;)

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

No jasne, mnie również zrobił w konia, bo udawał fanatyka religijnego, a okazał się tylko internetowym "trollem". Jednak ty chyba jeszcze nie przyjęłaś tego do wiadomości :)
Nie zdziwiłoby mnie, gdybyś zakładała, iż człowiek pochodzi od kapusty, skoro nie potrafisz nawet poprawnie ogarnąć założeń teorii, którą krytykujesz.

ocenił(a) film na 1
skalp_el

Nie krytykuję tej tffu teorii przecież, tylko przerabiam na papier toaletowy, a Pan mi dzielnie pomaga.
P.S. Pan nie rozumie tamtego dżentelmena. Niech go Pan sam zapyta.

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

Czy ktokolwiek dzięki twojemu "przerabianiu na papier toaletowy" teorii ewolucji zmienił zdanie na jej temat? Czy szkoły przestały uczyć o teorii ewolucji, a naukowcy ją porzucili? Hmm, nie wydaje mi się :)
To twoje dziecinne samozadowolenie z własnych ripost, które dla ciebie są zapewne "cięte" jest troszkę śmieszne, ale cóż, wkręcaj dalej, że brak znajomości założeń tej teorii to nie jest przejaw ignorancji i głupoty z twojej strony.

agatkaa2

"Ateiści mają iloraz inteligencji na poziomie swojej pra-matki małpy, dlatego nie ma sensu dyskutować z nimi. "
Szczyt głupoty napisany przez kobiete

ocenił(a) film na 1
pawel_8412

Biedny mały chłopczyk pawel 8412i cóż teraz zrobi?, Może pójdzie się poskarżyć swojej pra-mamusi małpie. Pozdrawiam serdecznie.

agatkaa2

Oceniłaś wszystkich ateistów...inteligentny człowiek nie "mierzy wszystkich jedną miarą"wspólczuje....mądra jesteś tylko w wyzywaniu i pewnie tylko w domu przed kompem,bo gdzie indziej z takim chorym podejściem....prosze, teraz możesz coś mądrego(oczywiscie tylko dla siebie)mi napisać i pojechać mnie...
A film jest dobry,wesoły człowiek z wszystkiego potrafi się śmiać...

ocenił(a) film na 9
AndcRew

AndcRew zacytuje twoje słowa:* Ale jak wytłumaczyć że boga nie ma? Wiesz że go nie ma - musisz to wiedzieć chyba że masz naprawdę niski iloraz inteligencji, lub przeżyłeś/łaś jakieś traumatyczne przeżycie które zmusiło Cię do pokładaniu nadziei w bajce! *

Mieszasz pojęcia .Bóg nie jest religią ,religia nie jest bogiem.Najtęższe umysły, przez seki lat dociekały , czym jest bóg (słowo kim, raczej nie pasuje), a ty w swoim krótkim czasie życia stwierdzasz ze nie istnieje i ni z gruszki ni z pietruszki przeskakujesz na temat religii ,pisząc jakby kościół był tym samym co bóg.
Nie będę pisał nic na temat religii ,ale co do boga (absolutu,energii czy jak tam zwał ) ,to jest prawdopodobieństwo ze się mylisz .Zasadnicze pytanie jest trudne , jak sobie wyobrażamy boga ?Choć odpowiedź jest prosta : nie możemy tego zrobić, to niema takiego człowieka który by to ogarnął (kiedyś w jakimś poście użyłem pewnego sformułowania mianowicie ,nie wytłumaczy się mrówce czym jest pasztetowa)
ps ale na pewno mrówka czuje pasztetówkę .

ocenił(a) film na 6
kalifkol

Ja póki co pozostaję przy bardzo mądrym cytacie:
"-Czy zastanawiałaś się kiedyś co jest po śmierci?
-Po śmierci zapewne wracamy tam skąd przyszliśmy"
To mi wystarczy - nie potrzebuję cudów, aniołków, legend i pokładania nadziei w książce która nie ma żadnego dowodu na realność opisywanych w niej wydarzeń. Rozumiem że religia jest fajna dla dziecka - fajnie jest wierzyć w rzeczy paranormalne - sam kiedyś wierzyłem.

ocenił(a) film na 9
AndcRew

Właśnie. Chodziło mi o to ,by nie wrzucać do wspólnego kotła, religii i tego co ludzie nazywają bogiem.
Właśnie. Nie trzaśniesz czym jest bóg,a powiadasz ze go nie ma.
A po trzecie właśnie; Nie ma sensu dyskutować z wyznawcami katolicyzmu polskiego.(chyba najbardziej fanatyczna grupa obok wyznawców w meksyku xD).

ocenił(a) film na 6
kalifkol

Tam gdzie jest bieda tam ludzie potrzebują w coś wierzyć. A w Polsce nie dość że jest bieda materialna to często umysłowa także :) Katole wierzą w religię nie w boga - uważają że aniołki istnieją, a Jezus umarł za nas na krzyżu.
Skoro nie wiadomo czym jest Bóg - to dlaczego religia nadal zatruwa umysły? Jedyne co możemy robić to czekać aż wymrze głupie pokolenie moherowych beretów, i walczyć z kościołem na każdym kroku.

ocenił(a) film na 9
AndcRew

Odpowiem w ten sposób.Doktryny kościoła katolickiego są ok (tylko te straszenie piekłem coś nie halo) . Zapytując katolika o ich treść, to może jeden na stu będzie wiedział o co kaman. Reszta odpowie ogólnikowo lub nawet nie zrozumie pytania.
Najlepsze jest to , ze katolicy żyją wbrew tym doktrynom ,jednocześnie nazywając się katolikami.Przykładów jest mnóstwo .
Niestety Polacy już tak mają , ze jeśli coś jest niezgodne z ich przekonaniami to skaczą sobie do gardeł . Bluzgi ,obelgi ,oczernianie itp. to chleb powszedni polaków.
Polacy są najgorszym narodem na świecie w czasie pokoju i najlepszym w czasie wojny.Lecz mogę się mylić, jako ze jestem tylko człowiekiem.

ocenił(a) film na 1
kalifkol

Pan nie przychyli się do mojej prośby niedawno do Pana skierowanej w sprawie awatara?

ocenił(a) film na 9
agatkaa2

Właściwie mógłbym zmienić czy ten by pasował?
http://pl.memgenerator.pl/user/bartosz878/-/3/1

ocenił(a) film na 1
kalifkol

Dlatego, że Pan widzi głębszy sens w obcowaniu z antykleryKAŁEM czyli panem AndcRew.
Szanownych Panów upominam jednak, aby nie zaniżali poziomu dyskusji na FilmWebie :))))))
Pozdrawiam serdecznie kocie:)))))

ocenił(a) film na 9
agatkaa2

Żałuje niektórych rzeczy w życiu,jedna z tych ,jest to ze za późno przejrzałem na oczy.
Ale jak to powiedział stary geolog z Ameryki południowej, na naukę i piwo zawsze jest czas.

ocenił(a) film na 1
kalifkol

Po piwie wzrok się kotu poprawia? Ależ Pan wygląda na nieco szalonego kota, proszę Pana :)))

użytkownik usunięty
agatkaa2

Sama zdechniesz, a film pozostanie na wieki.

ocenił(a) film na 1

O ! Zostałeś usunięty jako pierwszy :)))))

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

agatkaa2 - Always Look On The Bright Side of Life

ocenił(a) film na 8
agatkaa2

napisz to jeszcze dwa razy, a być może Twoje życzenie się spełni! :)

a tak na serio to: trzymanie kija od szczotki w przełyku jest strasznie niezdrowe! uważaj na to agtkooo2
;p

ocenił(a) film na 1
RAPHACHOLIN

:))) RAPHACHOLIN :))) życze filmowi żeby zdechl !

ocenił(a) film na 9
agatkaa2

Już drugi raz napisałaś to samo,więc chce ci zakomunikować, ze źle to jest napisane!!! Powinno być ; życzę temu filmu żeby zdechnął. ! A co do RAPHACHOLIN (nie chodzi mi o nick) ,to już poważniejsza sprawa.Każdy chyba wie ze te ryby są krwiożercze,zaczajają się tak sprytnie na beduińskie karawany ,ze te nie mają szans na przetrwanie. Dając 1 temu filmu ,postąpiłaś odważnie , bez ciężaru kamienia na sercu i w nerkach.Jestem z tobą w tych ciężkich chwilach,ponieważ ja tez widziałem graffiti na muru sklepu.

ps. wiem dlaczego nie możesz spać,dlaczego siedzisz przed komputerem nocami,niedojadasz . Obawiasz się ich.Kup 8 zamków yale i zamontuj w drzwiach do łazienki.W ten sposób Hiszpańska Inkwizycja cie nie zaskoczy,bo twoja szczoteczka do zębów będzie bezpieczna.

ocenił(a) film na 1
kalifkol

Kocie, szykuję już drugą recenzję tego obrzydliwego filmu, ufam że jeszcze bardziej Ci się spodoba ;) Pozdrawiam bardzo serdecznie.

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

Zdycha to pies na ulicy, film może zostać zapomniany temu to nie grozi....

agatkaa2

Szczerze doradzam oglądanie seriali południowoamerykańskich, pewnie łatwiej będzie je zrozumieć???!!!

ocenił(a) film na 1
j57

najpierw sprawdź potem doradzaj... mam ocenionych ok. dwa tysiące filmów... :P A temu i tak życzę żeby zdechł :-)

agatkaa2

Aby oceniać filmy trzeba je najpierw obejrzeć. Poza tym ocena (sic!!!) "I życzę temu filmowi żeby zdechł" jest rzeczywiście bardzo profesjonalna. Tak się zastanawiam, co to mogły być za filmy te ok. 2 tysiące, pewnie wszystkie odcinki Mody na sukces lub innej "wartościowej" opery mydlanej.

ocenił(a) film na 1
j57

To jest ostateczna ocena i MOJA i nie podlega negocjacjom... hmmm niech jegomość pilnuje własnych ocen a od cudzego wara :-)

ocenił(a) film na 10
agatkaa2

i co z tego wynika ???

ocenił(a) film na 1
chemas

Myśli Szanowny Pan, ze mój temat uzyska 1000 odpowiedzi? Bo widzę, ze Pan śledził na bieżąco ;) pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
agatkaa2

troll busted.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones