PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600244}

10 lat

10 Years
5,6 8 202
oceny
5,6 10 1 8202
10 lat
powrót do forum filmu 10 lat

Skręt w złą uliczkę..

użytkownik usunięty

Ten film powinien być przedstawiony z perspektywy postaci którą gra Oscar Isaac czyli gwiazdy rocka czy popu (czy czym on tam był) oraz postaci graną przez Kate Marę - Elise. Reszta postaci powinna być poboczna (tak jak była zresztą w tym filmie).

Nie rozumiem jak można było zmarnować taki potencjał jakim był wątek utraconej czy nie rozkwitniętej miłości piosenkarza, i spotkanie po latach, ze skromną, cichą, śliczną, naturalną i niezwykle subtelną Elise, w której właśnie był zakochany w młodości. Ów para aktorów doskonale się tutaj dobrała i czuć było pomiędzy nimi to "coś". Cóż - pozostaje się cieszyć, że reżyser przynajmniej choć trochę tchnął życie w ich postacie, a nie zmarnował ich wątek do końca.

Pomysł natomiast, że Tatum jest główną postacią jest trafiony niczym kula w płocie. Gość jest tak sztuczny, że może robić co najwyżej za styropianowy manekin. Również i jego postać nie przebijała się niczym ciekawym. I przez to film wypada średnio, choć miło się go ogląda (choć poprzez wątek wyżej wspomniany).

Zarzut, że film jest przegadany i o niczym, być może znajdzie się w szufladkach wytrawnych krytyków jacy tutaj są bez liku, ale tak jak piszę: nie ogląda się tego źle..

użytkownik usunięty

http://www.youtube.com/watch?v=e-Vxf1-I-k8

to odnośnie tego "czegoś" odnośnie tych dwóch postaci :)

ocenił(a) film na 7

Ciekawa uwaga, też bardzo podobał mi się wątek wspomnianej pary ale nie odebrałem roli Tatuma jako głównej. Generalnie klika wątków znajomych ze szkoły spotykających się po latach,
Trochę zdziwiony jestem tak niskimi ocenami tego filmu, bardzo fajnie mi się go oglądało, paru fajnych aktorów. Rona Livingstona widziałem ostatni raz chyba w Office space a Rosario Dawson mogę oglądać i bez fabuły :)
Jak dla mnie co najmniej 7 choć na pewno zabrakło "tego czegoś" żeby się nad tym filmem rozpływać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones