PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615528}
3,7 620
ocen
3,7 10 1 620

10.04.10
powrót do forum filmu 10.04.10

Jak czytam wypowiedzi niektórych użytkowników tutaj i pod "Anatomią" to płakać mi się chce.
PiSowska propaganda? A od kiedy ta katastrofa ma taki silny związek z tą partią czy z partią
jakąkolwiek? Nie jestem stuprocentową zwolenniczką PiSu, ale moje poglądy pozostają w
100000% prawicowe, ale nawet to nie ma nic do rzeczy!
Smoleńsk 2010 to nie sprawa partyjna, kiedy Wy w końcu to zrozumiecie? Do ilu z Was dotarło,
że za jednym zamachem straciliśmy Prezydenta, Prezydentową i 90% naszej inteligencji? Wy
się denerwujecie tym czy Kaczyński, czy Iksiński, czy PiS, czy PO, śmiem zauważyć, że trzeba
mieć nieco szersze pojęcie o polityce w Polsce, żeby komentować, czy w ogóle oglądać takie
filmy.

Jak dla mnie obydwa filmy pani Gargas mówią jasno: to był zamach. A winni? Cóż, tak jak w
przypadku Sikorskiego istnieje wiele opcji i wiem, że niczego nie można napisać na pewno,
ale twierdzić, że rusków (tak, napisałam małą literą) "obwinia się na siłę" to już pewna
przesada. No, ale w tych czasach nawet Hitlera się obwinia na siłę, więc...

ocenił(a) film na 6
perpecia

Jaro upartyjnił Smoleńsk

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Łał - da się upolitycznić katastrofę lotniczą w której zamordowano dwóch prezydentów, generałów, szefów BBN i IPN, marszałków sejmu, posłów, senatorów i innych.

Jak to wydedukowałeś drogi Watsonie?

perpecia

Biedny nasz kraj skoro 96 osób stanowiło 90 % polskiej inteligencji...
Ale sądząc po wypowiedziach Macierewicza i jemu podobnych - to może to i prawda.... jesteśmy narodem debili.

ocenił(a) film na 1
kalichlorek

Właśnie biedny nasz kraj... Popieram Twoje zdanie w 300%

kalichlorek

Nie wiem jak Macierewicz ale ty z pewnoscia

wielki_szum

CO ja?

ocenił(a) film na 5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones