PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602585}

1000 lat po Ziemi

After Earth
5,3 86 002
oceny
5,3 10 1 86002
3,4 12
ocen krytyków
1000 lat po Ziemi
powrót do forum filmu 1000 lat po Ziemi

Impreza rodzinna?

ocenił(a) film na 2

Shyamalan wziął się w końcu za kręcenie imprez rodzinnych. I dobrze.

ocenił(a) film na 3
obmierzly

Tatusiek Will w prezencie na sweet 16 dał synkowi główną role, a wyglądało to tak:
Will- co chcesz dostać na swoje 16 urodziny, może auto?
Jaden- samochód sam mogę se kupić, wolał bym coś fajniejszego
Will- porozmawiam z matką i coś wymyślimy:)
Pinkett-i co nasz nasz ukochany synuś chce na sweet 16? załatwiłam już jego ulubiony zespół
Will- gadałem z nim chce coś wyjątkowego, czego koledzy będą zazdrościć
Pinkett- to świtanie się składa bo wpadłam na pomysł, znasz Shyamalana?
Will- tak to ten producent z Indii od kasowych bajeczek
Pinkett- chciał cię zatrudnić przy najnowszej produkcji
Will- wiesz że teraz wole grać w bardziej ambitnych filmach?
Pinkett- wiem jednak rozmawiałam z nim i jeżeli się zgodzisz, to Jaden również w nim zagra i to główną role
Will- czego się nie robi dla ukochanego dziecka, zadzwoń do naszego agenta i niech nas umówi na spotkanie

ocenił(a) film na 2
pokemon227

To musiało wyglądać podobnie :D Ale wiesz, że z tego dialogu Shyamalan zrobiłby pełnometrażowy film? Zakładam, że po słowie "auto" pojawiłaby się reinkarnacja Jamesa Hunta i machając swoimi dziesięcioma rękoma zaczęłaby walkę o lepszą przyszłość ludzkości.

ocenił(a) film na 2
obmierzly

Synek tatusia ,ma cały [ ten notabene słaby film ] minę wiecznie molestowanego murzyniątka, mina jak przy zatwardzeniu....rodzinny gniot.

pokemon227

dodałabym jeszcze;jaden-kocham,cię,tatusiu,ale załatw mi rolę w filmie,tak ją spieprzę,że wszyscy będą ci współczuć.nie przejmuj się jednak,za n-tym razem może mi wyjdzie dobra rola.

ocenił(a) film na 1
pokemon227

To musiało tak wyglądać.

Teraz tak myślę czy Smith tylko wsadził się do tego filmu z synem, czy to mogło zajść dalej i czy agenci Willa Smitha lub jakieś powiązane firmy z nim nie zbierały, pracowały na ten budżet 130mln dolarów by stworzyć taki film dla właśnie starych fanów Willa i jeśli są fanów Jadena w otoczeniu sci-fi.

Film bez przesłania, bez większego sensu. Z cyklu zrobione musi być kupione. Na prawdę ciężko wyciągnąć coś twórczego.

ocenił(a) film na 1
obmierzly

dokładnie zapomniałeś dodać rodzinę paralityków. Koszmarny film aktorstwo i ten dzieciak ja peirdole ta jego ciągle zdziwiona mina i rozwarta paszcza koszmar, wary jak u karpia masakra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones