PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602585}

1000 lat po Ziemi

After Earth
5,3 86 059
ocen
5,3 10 1 86059
3,1 11
ocen krytyków
1000 lat po Ziemi
powrót do forum filmu 1000 lat po Ziemi

... a naprawdę uwielbiam patrzeć na grę Willa Smitha. Smutno mi, że istnieje film, gdzie on gra i którego nie mogę obejrzeć z powodu beznadziejności.

ocenił(a) film na 4
Heidi_1611

No patrz, to mamy chyba odwrotnie. Ja za Smithem nie przepadam (ani starszym, ani młodszym, ani kimkolwiek z rodzinki), a jednak obejrzałam. Film jest, delikatnie ujmując, słaby, ale sam patent na scenariusz według mnie zasługuje na mały plusik. Wymyślone całkiem fajnie, zrealizowane słabo, nie wspominając o dialogach... :)

ocenił(a) film na 7
Heidi_1611

myśle, że nie masz w takim razie prawa głosu

ocenił(a) film na 7
streetbrother

Mi też się podobało

ocenił(a) film na 5
streetbrother

Zgadzam się . Trzeba mieć na#$%^&ne ,aby pisać posty o filmie , niedoczekawszy jego 10 mins ;) No ale "telepatyczni znafcy" są wszedzie :)

weronikax25

Nie wypowiadam się na temat ogółu filmu właśnie dlatego, że go nie obejrzałam. Wypowiadam się na temat tego, że mnie nie zaciekawił. Nawet go nie oceniłam, co pragnę podkreślić; byłoby jednak miło, gdybyś mi nie ubliżała.

ocenił(a) film na 5
Heidi_1611

Przecież ja Tobie nie ubliżam. Wyzwalam Ciebie czy jak ? Po prostu glupoty piszesz i tyle. Zajdę do księgarni , zobaczę książke, przeczytam pierwszą stronę i powiem "Ale glupia książka" Kumasz, czy nie kumasz? Jak kumasz, to spoko , a jak nie kumasz, to się zastanów co piszesz następnym razem.

weronikax25

Bo tekst typu "Trzeba mieć na#$%^&ne" nie jest ubliżaniem? Nie ja tu się nie zastanawiam nad tym, co piszę. A do księgarni tak czy inaczej polecam się wybrać ;*
Książka a film to jednak nieco inne medium. I nie istnieje coś takiego jak obowiązek przebrnięcia pierwszych 10 minut filmu czy pierwszej strony książki. Jakbyś odłożyła książkę na półkę po pierwszej stronie, zaręczam, że ja bym cię po pierwsze, nie oceniała, a po drugie, nie ubliżałabym ci.
I przepraszam bardzo, czym tak cię wkurzyłam, pisząc post, że pierwsze 10 minut mi się nie podobało? Nie spodobało mi się i tyle, tak jak mogłoby mi się nie podobać ostatnie 10 minut. Nie oceniam całości filmu, po prostu wyrażam ubolewanie, że film nie został zrealizowany w bardziej interesujący sposób. Tyle w temacie! Jak się nie podoba, to mnie olej i napisz własną recenzję, nikt ci nie każe mnie "nawracać na właściwą drogą poprawnego oglądania filmów".
Wypisuję receptę na ból dupki i życzę szerokiej drogi! ;)

ocenił(a) film na 5
Heidi_1611

Za wszelką cenę nie przyjmujesz krytyki po glupim temacie. Różni są ludzie , a takich "znafców i mędrców" jak ty najwięcej wlaśnie. Myślisz,że recepta na ból dupki mi jakoś "dowali" ? Heh, nie takich newbie przerabialam tutaj .Także jak cię zadowala taka prostacka riposta ,to myśl dalej ,że jesteś tu PRO recenzentką. I tak nie zmądzrejesz po tym co napisalam. Pa.

weronikax25

Ależ ja właśnie nie jestem krytykiem, nigdy nie będę i absolutnie nie mam takich ambicji - i to jest właśnie clue, którego nie potrafisz ogarnąć! Dlatego ta dyskusja tak bardzo mnie bawi :D Moja wypowiedź nie była napisania w kategorii prawdy objawionej, mam nadzieję, że kiedyś to do ciebie dotrze i zrozumiesz, że wszystkie twoje odpowiedzi są zupełnie nie na temat ;)

ocenił(a) film na 5
Heidi_1611

A po co dajesz uśmieszki? Ze niby jesteś na luzie i jest ci do śmiechu? Dalej jesteś przekonana ,że po oglądnięciu 10 minut filmu ,już wszystko o nim wiesz, jaki to nie jest beznadziejny? Do niczego się więcej nie czepiam. To jak lamusy dające jedynki filmom ,bo gra tam DiCaprio którego nie lubią. Niedojrzaly komentarz kogoś, kto ma na koncie ok 500 filmów i jest 5 lat na FW.

weronikax25

Posłuchaj mnie. Nie wiem, co cię tak uruchamia do wchodzenia z butami w mój sposób oglądania filmów i co cię pcha do ciągłego obrażania mnie dlatego, że oglądam filmy inaczej niż ty, ponieważ oczywiście twój sposób to jedyny prawidłowy. Filmy nie są dla mnie widocznie tak ważne jak dla ciebie! O nie, no jak to! A daję uśmieszki, bo to naprawdę sprawia, że się śmieję xD
Jedna ważna sprawa, której widocznie nie zauważyłaś: naprawdę, NAPRAWDĘ nie oceniłam tego filmu. Z jednego powodu: nie obejrzałam go, bo mnie nie zaciekawił, choć dałam mu szansę. Wiem o nim tylko tyle, że pierwsze dziesięć minut sprawiło, że go wyłączyłam. Czy to przekracza twój zakres percepcji?
I określanie mnie niedojrzałą jest SZALENIE niedojrzałe ze strony kogoś, kto uważa się za tak bardzo dojrzałego. Nic o mnie nie wiesz i ocenianie mnie przez pryzmat opinii na temat jednego filmu, który ma średnią 5,4 i który ty sama oceniłaś na 5, jest po prostu śmieszne.

ocenił(a) film na 5
Heidi_1611

A co ma moja "piątka" do tego ? LOL. Dalej nic nie rozumiesz ,dziękuję dobranoc. Może Pan Stonoga tobie to lepiej wyjaśni. https://www.youtube.com/watch?v=zcz9GOifnB4

weronikax25

Och, co za cudowna gównoburza xD Dziękuję za doświadczenie, nigdy w takiej nie uczestniczyłam, a zawsze chciałam.
Link sobie możesz, twoja opinia mnie naprawdę nie obchodzi, nadal filmu nie obejrzę ;)

ocenił(a) film na 1
weronikax25

Żałosna jesteś ale myślę, że 4 lata jakoś Ci pomogły...

weronikax25

A teraz przygłupie jeszcze raz przeczytaj to zdanie:
"Nie wypowiadam się na temat ogółu filmu właśnie dlatego, że go nie obejrzałam. Wypowiadam się na temat tego, że mnie nie zaciekawił. Nawet go nie oceniłam,"
A potem jeszcze raz...

A potem jeszcze raz...
A gdy już zrozumiesz ale głupio będzie ci się przyznać do pieprzenie, to JESZCZE RAZ...
..A potem jeszcze raz...
...aż w końcu pokonasz ułomności i dasz radę przyznać, że całe wyjaśnienie jej zachowania jest w tym prostym zdaniu i nie ma NIC WSPÓLNEGO z wypowiadaniem się O FILMIE gdy się go nie oglądnęło.

ocenił(a) film na 5
rhotax

To przeczytaj nagłówek tematu pajacu: "Smutno mi, że istnieje film, gdzie on gra i którego nie mogę obejrzeć z powodu beznadziejności"....beznadziejności....
a potem jeszcze raz : BEZNADZIEJNOŚCI

Po oglądnięciu 10 minut.

Jak dalej nie kumasz to idź stąd.

streetbrother

Nie mam prawa głosu, bo mi się nie spodobało? ;>

ocenił(a) film na 7
Heidi_1611

nie masz prawa głosu bo mówisz że nie możesz go obejrzeć z czego wynika że go nie oglądałeś więc nie masz prawa głosu co do oceny chyba że jesteś debilem. :>

streetbrother

Tylko ja go NIE oceniłam. Wychodzi na to, że nie ja tu jestem debilem ;)

ocenił(a) film na 7
Heidi_1611

".. a naprawdę uwielbiam patrzeć na grę Willa Smitha.
"Smutno mi, że istnieje film, gdzie on gra i którego nie mogę obejrzeć z powodu beznadziejności.""

To mi wygląda na ocene filmu. dziękuje :)

streetbrother

Serio? No to ja już nie mam pytań, skoro to dla ciebie ocena xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Heidi_1611

weż skończ. szkoda jest czytać takie gówno.

streetbrother

"To mi wygląda na ocene filmu. dziękuje :)"
Przestań być prostaczkiem.

Heidi_1611

Czytając, nie ukrywam, że z rozbawieniem, Twoją wymianę poglądów z dwójką adwersarzy, mam nieodparte wrażenie, że dostałaś się między 2 dobermany... :) W dodatku chore na wściekliznę :)))
Bardzie wierzę Tobie, niż tym pajacom i debilom w jednym:)) Więc choć ten film jest dziś wieczorem w TV, to po prostu go oleję :)
Cmok.

awarek_2

Absolutnie nie namawiam do olewania filmów tylko przez moje wrażenie! Żeby nie było ;) I dzięki za miłe słowa :)

Heidi_1611

:)))

Aaaaaaa jakoś tak, bez specjalnych wahań lub rozterek, zaufałem Tobie, a nie "im"... I intuicja podpowiada mi, że dobrze zrobiłem :)
Więc i ja dziękuję! :)
Bo to Twoja zasługa, że nie straciłem 1,5 h ze swojego życia! :)))

Całus i miłego wieczoru :)

ocenił(a) film na 6
Heidi_1611

Szkoda, bo może byś uznała, że to całkiem przyjemne kino. Akurat pierwsze 10 minut prawie pokonało też mnie. Prawie wyłączyłem TV. Cieszę się jednak, że zagryzłem zęby, bo później było lepiej. W każdym razie na wyłączenie po 10 minutach zasługują filmy pokroju "Rekinado". Skoro rzekomo uwielbiasz W. Smitha to powinnaś dać idolowi większy kredyt zaufania.

ocenił(a) film na 4
JFR

Oglądanie filmów dla samej gry aktorskiej(idola) jest trochę słabe.

ocenił(a) film na 6
RAC_79

Ja w tym nic słabego nie widzę. Film może być słaby.

ocenił(a) film na 4
JFR

Nie dosłownie.

RAC_79

A ja tak często robię, jeśli film mnie nie zachęca niczym innym, i nie uważam, żebym miała obowiązek oglądać filmy z innych powodów ;)
A Will Smith nie jest moim IDOLEM. Jest po prostu przystojny i zazwyczaj dobrze gra.

Heidi_1611

Poza tym jeśli pierwsze 10 minut mnie nie zachęca, to czemu miałabym dawać ten kredyt? Wolę obejrzeć coś innego, co mnie jednak zainteresuje czymś więcej niż jednym aktorem, który nie przekonał mnie przez pierwsze 10 minut... ;)

ocenił(a) film na 4
Heidi_1611

Wybacz, ale wypowiadasz się jak niedzielny widz. Musiałaś wiele dobrych filmów stracić, to przykre.

RAC_79

Nie wszyscy muszą być wytrawnymi krytykami filmowymi, a określenie "niedzielny widz" w niczym mi nie ubliża. Wolę książki. Jak już coś oglądam, to oczekuję, że nie będzie nudnym pasztetem ;)

RAC_79

W ty kw..a jakim jesteś widzem :D :D :D :D Ja pi..dolę, co za debilizmy :D

Zajmij się jakąś wartościową i twórczą robotą bo jak żałosne coś...wymyśliłeś sobie, że będziesz kimś lepszym od oglądania filmów :D

ocenił(a) film na 4
rhotax

Pan też z tych niedzielnych? :)

ocenił(a) film na 1
JFR

Ten film nalęzy do kategorii: "zasługuje na ocenę 1"

ocenił(a) film na 4
Heidi_1611

Akurat pierwsze 10 minut jest najlepszym momentem filmu.

RAC_79

Co wiele mówi na temat filmu xD

Heidi_1611

Urzekła mnie twoja historia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones