PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602585}

1000 lat po Ziemi

After Earth
5,3 86 044
oceny
5,3 10 1 86044
3,1 11
ocen krytyków
1000 lat po Ziemi
powrót do forum filmu 1000 lat po Ziemi

Super film !

ocenił(a) film na 8

Po obejrzeniue nie bardzo rozumiem skąd tak niska ocena ??
Rozumiem, że można nie lubić W. Smitha i komuś może nie podobać sie to iż wkręca syna w produkcję natomiast sam film na bardzo dobrym poziomie, fajnie nakręcony , ewidentnie z pomysłem , ciekawą scenografią.

Mogę jedynie polecić tym co jeszcze nie widzieli.

ocenił(a) film na 7
drago174

Też polecam. Można spoko obejrzeć.

ocenił(a) film na 5
drago174

Ocena niska bo do tych kolorowych obrazków ktoś zapomniał wymyślić logiki, która nadałaby sens wydarzeniom.

ocenił(a) film na 3
drago174

Nie, tu wcale nie chodzi o to, że ktoś nie lubi Smitha. Tu chodzi o to, że Smith Senior zagrał jak kawałek drewna (naprawdę – Pieniek z Miasteczka Twin Peaks miał w sobie więcej życia!), a Smith Junior zagrał nieudolnie. Można mu wybaczyć, młody jest, coś się może jeszcze w życiu nauczy… Ale to mu nie dodaje splendoru.
Chodzi tu o to również, że twórcy filmu dokonali zbiorowego gwałtu na fizyce, biologii oraz zwykłej logice. Przykłady są tak liczne, że można dla nich zakładać oddzielny wątek.
A także o to, że wielbiciele tego filmu musieli utworzyć nowy gatunek filmowy, by w jakiś sposób znaleźć wytłumaczenie dla tej porażki: „Familijne SF”. Myślę, że film ten by miał jeszcze lepszą pozycję, gdyby utworzyć gatunek „Familijne SF, w którym główne role grają aktorzy o nazwisku Smith” – miałby szansę być najlepszy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones