PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596262}
4,8 6 716
ocen
4,8 10 1 6716
11:11:11. Liczba przeznaczenia
powrót do forum filmu 11:11:11. Liczba przeznaczenia

Koncówka

ocenił(a) film na 5

Mógłby mi ktoś życzliwy wyjaśnić samą końcówkę filmu , bo niestety nie zrozumiałam o co chodzi..

użytkownik usunięty
Justitia

<SPOILER - CZYTAĆ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ=)> Z tego co zrozumiałem, brat pisarza (ten niby na wózku) jest demonem (lub czymś takim) i "fałszywym prorokiem" jak to nazwali w Biblii. Była jedna scena wcześniej w rozmowie która już na to wskazywała, jak żona tego gościa co chciał zastrzelić bohaterów, gadała z pisarzem...Powiedziała coś w stylu, że "Lubię chodzić na kazania Twojego brata, ponieważ nie głosi, że grzech jest zły (coś podobnego powiedziała w każdym razie, tylko nie w tym kontekście), nie czuje się po Jego kazaniach zbesztana z błotem". Te istoty, co niby były przedstawione jako demony, okazało się, że są aniołami. Chciały zabić tamtego póki miały jeszcze czas, bo po 11.11.11 "miało się zamknąć okno, a nie otworzyć wrota". Pisarz obronił brata, nie wiedząc, że to demon/fałszywy prorok. Ta dziewczyna czarna, też była po stronie...tych "złych" nazwijmy to;) bo specjalnie dała mu notes, żeby zapisał wszystko co się będzie dziać w najbliższych dniach, po czym brat Jego, z tego zrobi nową "biblię", w której pisarz nazwał brata prorokiem. Czarna dziewczyna spaliła zdjęcia, musiało być na nich coś, co dyskredytowało, że tak to ujmę, brata(demona) najwidoczniej =). Na końcu założył brat własną "religię" pod przykrywką fałszywego proroka, mając Biblię i Psalmy od Anny (opiekunki tej). Tak to przynajmniej widzę:). Jak jeszcze czegoś nie rozumiesz to pisz, bo nie wiem czy nie zamotałem troszki teraz:D </SPOILER>

A co do samego filmu, był całkiem niezły=) ludzie strasznie ten film zbesztali na IMDB w reviews i tutaj też komentarze już widziałem nie ciekawe. Aktorzy dawali rade, fabuła fajna, i zaskakujące zakończenie, a nie oklepany schemat, muzyka w niektórych momentach była super. 7/10 jak najbardziej mogę dać temu filmowi=)
A tak przy okazji, napisy filmu skończyły się o 23.11 hehehe

Zaskakujące zakończenie? Szczerze mówiąc po pół godziny wiedziałem jak się film skończy. Tak wiem, też zawsze "jadę" osoby ktore piszą ze po kilku minutach domyslaja sie zakonczenia, ale ten film ma tak prostą konstrukcję że trzeba sie na prawdę postarać żeby sie nie domyslić jak historia sie zakonczy. Nie było to stracone 1,5h ale na wiecej niz 6/10 nie zasluguje.

użytkownik usunięty
Sarge72

hahaha w takim razie gamoń ze mnie musi być niezły, bo jakoś nie przypuszczałem, że możliwe jest takie zakończenie...Musiałem być bardziej zainteresowany kolacjąxD

ocenił(a) film na 5

Ja akurat byłem "zainteresowany" spożywaniem alkoholu przy tym filmie, i powiem szczerze... końcówka filmu była dla mnie nie tyle co zaskakująca, co niezrozumiała. Jak widzę, alkohol tutaj nie miał większego znaczenia.

Kobayashi

W sumie najbardziej zaskakujące zakonczenie było by gdyby sie okazalo ze sam glowny bohater był tym pseudoantychrystem, ten motyw sprawdził sie w Harrym Angel i tutaj tez dalby radę.

ocenił(a) film na 5
Kobayashi

Ja tez spozywalam alkohol i zasnelam :\ reszte dokonczylam dzis. Film nieudany, momentami bardzo nudny i bez napiecia ale za muzyke daje 6 :P a te istoty mogli inaczej przedstawic :)
Obejrzenie tego filmu było moim pierwszym a zarazem ostatnim razem :|

ocenił(a) film na 5
malgoskalato

Zapomnialam dodac, ze slowa eleven-eleven-eleven byly wypowiadane w filmie tyle razy, ze az mnie zaczelo to bawic po pewnym czasie ;-)

ocenił(a) film na 4

Mi też się nawet podobał ten film ^^ . Ciekawy...

ocenił(a) film na 6
Aguss

Ciekawy, choć nie zachwyca. 6/10

ocenił(a) film na 4
kuba13130

Nie zachwyca, choć ciekawy. 5/10

Co do daty 11.11.11 to najwięcej działo się u nas podczas Marszu Niepodległości - swoją drogą wyglądał mi on na małą "false flag operation" :)

Słyszałem, że tego dnia miał się odbyć Projekt Cheops i mieli przyzywać jakiegoś szatana ale projekt upadł :) więc z nadejściem "fałszywego proroka" musimy poczekać do 2111 roku :)

Film można obejrzeć i pamiętajcie: nie traćcie wiary w Boga, demony są wśród nas ;)

Dobre tłumaczenie... oglądałam wczoraj i też miałam pewne wątpliwości ;)
Ta co spaliła foty, to od początku była podejrzana... szkoda że gł. bohater zginął, no ale...

ocenił(a) film na 5

Dziękuję . Tak jak napisała Tirarira Twoje tłumaczenie jest zrozumiałe, i całkowicie mnie zadowala ;)

ocenił(a) film na 7
Justitia

luk2048 niepotrzebnie sie napocil tyle ;] wystarczy wiedziec ze brat pisarza(ten na wozku) to antychryst, a jego dzialania(oraz jego popleczcnikow) maja na celu przeciagnac na swa strone jak najwiecej ludzkosci. Ot i wsio ;D

Lord_Seko

Lord_Seko Twoje streszczeni zakończenia jest jak najbardziej trafne w swojej zwięzłości ;) przypadło mi do gustu :)

ocenił(a) film na 7
tirarira

A dzięki ;] Po co strzępić język gdy nie ma takiej potrzeby :D

ocenił(a) film na 8
Justitia

Ja miałabym pytanie z innej beczki-ten główny bohater na końcu umarł?

ocenił(a) film na 3
Leelaa2

Czy ktos zna hiszpanski i wie czy ten dzieak z bronia orobowal jakos uswiadomic głównego. Bohateta? Ale skoro znal tez angielski to dlaczego wtedy w tym jezyku mu jasno nie mowil ze jego brat. To zlo wcielone?




Pisze z komorki. Stad bledy. Przepraszam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones