PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1210}

12 małp

Twelve Monkeys
7,6 218 312
ocen
7,6 10 1 218312
7,9 31
ocen krytyków
12 małp
powrót do forum filmu 12 małp

Niestety jestem wyczulony na wszystko co jest bez sensu

Marnexx

Tak, to dosyć trudny film, masz prawo go nie rozumieć..

rolnik_sam_w_dolinie

dziękuje że nie nazywasz mnie dzieciakiem który nie rozumie filmu :)

Marnexx

Nie mam powodu kogokolwiek tak nazywać..
Mi te puzzle zaczęły się układać w logiczny obrazek dopiero po drugim czy trzecim seansie..

ocenił(a) film na 8
rolnik_sam_w_dolinie

Miałam tak samo dopiero, gdy po trzecim razie obejrzałam ten film udało mi się zrozumieć nie które rzeczy, które w ogóle wcześniej nie wyłapałam

Kacorek89

cos słabo wylapujecie szczegoły... troche zagmatwany ale po jednym seansie wszystko było dla mnie zrozumiale
btw. sam film jak dla mnie na 7, szkoda ze nie ma ocen czastkowych na filmwebie ;/

ocenił(a) film na 8
Squesher

Wiesz mając te czternaście lat i oglądając pierwszy raz film, to w ogóle było dla mnie iż on jest zagmatwany totalnie potem po paru latach bardziej go zrozumiałam mając już te dziewiętnaście ...

Kacorek89

okej ;P majac czternascie lat pewnie tez bym zupelnie inaczej odebral ten film wiec to sporo tlumaczy :)

użytkownik usunięty
Squesher

Ja miałem 14 lat jak pierwszy raz go oglądałem - to było w kinie. I nie przypominam sobie, żebym miał problemy ze zrozumieniem czegokolwiek.

Marnexx

moze na wszystko wymagające myślenia

ocenił(a) film na 10
Marnexx

Cóż było bez sensu? Łatwo powiedzieć, że coś jest głupie, nie ma sensu czy coś w ten deseń nie podając żadnych argumentów...

ocenił(a) film na 10
Marnexx

Więc dziwna jest obecność pierwszego wpisu :P

ocenił(a) film na 9
Marnexx

"Uwielbiam" ludzi którzy gdy czegoś nie rozumieją zaraz z góry to negują twierdząc np. że to jest bezsensu...
..Normalnie brak słów..

ocenił(a) film na 6
Zyga152

Może nie o rozumienie chodzi, bo aż takich łamigłówek tam nie było, tylko samo oglądanie nie dostarcza większej przyjemności czy emocji

ocenił(a) film na 10
Marnexx

http://www.film.org.pl/prace/12_malp.html Jak widzisz film ten mozna interpretowac na wiele sposobow, a glupie i nudne to "Transformers" ktore to "dzielo" oceniles tak wysoko. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Marnexx

Fakt, trochę przereklamowany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones