PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487915}

13 dzielnica - Ultimatum

Banlieue 13: Ultimatum
7,1 54 219
ocen
7,1 10 1 54219
3,8 5
ocen krytyków
13 dzielnica Ultimatum
powrót do forum filmu 13 dzielnica - Ultimatum

Efekty - ok. Akcja - spoko. Wszystko idzie szybko fajnie. Scenariusz - kompletna bzdura. Obaj
zaciekle bronią 13 dzielnicy, by na końcu wysadzić ją własnymi rękami. Głupie? Imho tak.

ocenił(a) film na 7
nameeleess

mi tez to nie pasuje, najpierw walcza aby oni jej nie wysadzili a potem sami to robia i to przypuszczalnie z cywilami

maciek31

Totalna głupota, jakiej dawno nie widziałam w żadnym filmie. Nie potrafię znaleźć na to racjonalnego wytłumaczenia, choć przyznam, że film oglądałam dość dawno - może dlatego.

ocenił(a) film na 7
nameeleess

ja ogladalem nie dawno i tez nie potrafie.

ocenił(a) film na 8
nameeleess

Ale tam nie było już cywili. Inaczej Leito by na to nie pozwolił. Dziwne ale nie psuje to efektu końcowego aż tak bardzo

tulpa

Być może. Jak mówię, oglądałam ten film bardzo dawno. Chyba jakoś niedługo po premierze czyli z 4/5 lat temu, musiałabym to odświeżyć. Choć i tak wolałam chyba pierwszą część.

ocenił(a) film na 3
nameeleess

Ja ogladalem jakies 5min temu. Film totalne dno. Strasznie sie zawiodlem. Jedynka mi sie podobala, miala pazur. Tutaj ta muzyczka na sile wcisnieta, skakanie, jakies podstawione na sile samochody z laweta do wyskokow, daszki podparte kijkami. Scena z obrazem van gogha jak chlop zalatwil 5 uzbrojonych gosci kawalkiem plotna bez ramy... Dawno nie ogladalem tak na sile zrobionego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones