PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671554}

13 grzechów

13 Sins
6,1 31 145
ocen
6,1 10 1 31145
4,2 4
oceny krytyków
13 grzechów
powrót do forum filmu 13 grzechów

Aktorzy nie powalają na kolana,ale scenariusz jest bardzo dobry i zaskakujący,dialogi interesujące,cała historia jest niezwykle ciekawa i barwna. Jak na typowego niskobudżetowca,film wpisuje się jako bardzo udana produkcja. Ocena na FB zdecydowanie zaniżona

Gladiator1000

Zgadzam się :)

ocenił(a) film na 9
missdesire

ludzie niepotrzebnie go hejtują.Ja tam nie zauważyłem minusów oprócz przecietnego aktorstwa a wręcz przeciwnie:fajnie,pozytywnie film zaskoczył. Niezły był tekst z początku o króliczku :)

Gladiator1000

Dokładnie, moim zdaniem film ma przede wszystkim zapewniać rozrywkę i ten film to zrobił. Oglądałam go z wielkim zainteresowaniem zastanawiając się jakie będzie następne zadanie, które bohater ma wykonać. Zgadzam się, że gra aktorska nie była najlepsza, ale jestem w stanie przymknąć na to oko ze względu na interesującą fabułę.

ocenił(a) film na 9
missdesire

OOO,to to.Rozrywka przede wszystkim. W kinie tego typu morały i drugie dno to tylko bonusy i nie są one obowiązkowym wyposażeniem każdego thrillera czy filmu sensacyjnego. Nie wszyscy to rozumieją i z tego powodu często jadą po filmach,które w rzeczywistości na to nie zasłużyły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones