PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208687}

1408

6,8 269 467
ocen
6,8 10 1 269467
6,2 18
ocen krytyków
1408
powrót do forum filmu 1408

FILM WSZECHCZASÓW !!!!

użytkownik usunięty

NAJLEPSZY FILM JAKI W ŻYCIU WIDZIAŁEM !!!!

użytkownik usunięty

Żenada jakich mało Odyseja. Dla mnie filmy science-fiction to nieporozumienie i powinni zakazać ich kręcenia.

użytkownik usunięty

Dlaczego ?

użytkownik usunięty

Bo nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Po za tym nienawidzę efektów specjalnych.

Zerknąłem na twój profil i muszę powiedzieć, że takiego aparata jeszcze tu nie widziałem: Forrest Gump 1/10, Skazani na Shawshank 10/10, Kac Wawa 10/10, Dzień Świstaka 1/10. Wracaj na swoją planetę trolu.

użytkownik usunięty
vg2

Forrest Gump 1/10 ponieważ film nie ma nic wspólnego z książka gdybyś przeczytał też dałbyś jeden. Dzień Świstaka 1/10 bo nie lubie amerykańskich komedii . KAc Wawa 10/10 tylko dlatego bo ma zaniżoną ocenę normalnie dałbym 5 . A Skazani na Shawshank to chyba dla każdego jest jeden z lepszych filmów w historii. Nie ma nic z trollowania w moich ocenach taki mam gust.

użytkownik usunięty

Taki masz gust i koniec :D

btw. jakie jest twoje ulubione piwo ?

użytkownik usunięty

Dębowe mocne

użytkownik usunięty

Uprawiasz jakis sport ?

użytkownik usunięty

Podnoszenie butelek.

użytkownik usunięty

Tak jak myślałem

Książkę Forest Gum przeczytałem i jest tak samo dobra jak film.

A ty przeczytaj opowiadanie Skazani na Shawshank o ile wiedziałeś do dzisiaj, że w ogóle istnieje.

użytkownik usunięty
vg2

Skazani na Shawshank to nie opowiadanie a znakomita powieść Stephena Kinga. A jeśli twierdzisz, że książka Forrest Gump ma cokolwiek wspólnego z filmem to znaczy , ze wcale jej nie czytałeś. W filmie nie ma praktycznie ani jednej sceny powiązanej z książką. I do tego jeszcze 3/4 filmu Forrest biegnie przez cały kraj o czym w książce w ogóle nie było mowy.

użytkownik usunięty

Jesteś spoko trollem.

użytkownik usunięty

Nie jestem żadnym trollem. Ja tej chorej terminologii nie uznaję. I właśnie przez takich jak ty muszę usunąć swoje konto, bo mam już tego dosyć. Człowiek wyraża swoją opinię to mają go za jakiegoś trolla albo prowokatora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones