PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208687}

1408

6,8 269 454
oceny
6,8 10 1 269454
6,2 18
ocen krytyków
1408
powrót do forum filmu 1408

Hej. Szukam filmu z którego pamietam tyle że facet został skazany na śmierć w komorze gazowej bodajże i niby umiera ale ktoś go tam wywozi i ratuje zmieniają mu twarz i elektrowstrząsami wpajaj mu kim jest i co ma robić jednak nie udaje sie im to i odchodzi od nich. Chyba.
Reszte wiem taka ze zabijal ludzi ktorzy go skazali na śmierć i w usta im wkładał cytaty z biblii i ze porwał na koniec policjantowi zone czy dziwczyne no ale ja ratuje.
Proszę pomóżcie znaleść mi ten film. !! Pozdrawiam :)

olunia1993

na pewno to widziałem ostatnio, ale nie jestem pewien tytułu ;p ... jest kilka sprzeczności ale stawiałbym na Fallen 1998 ( W sieci zła)

badziewka47

jeszcze jeden mam głowie, typowe kino klasy b, ale tytuł na końcu języka... w tym filmie faktycznie gość był zagazowany, tylko że dusza go opuściła i potem zabijał... jakoś... siekierą ? :p

p.s. sprawdź jeszcze " Se7en"... a nóż widelec pomieszałaś kilka filmów ;p

badziewka47

NIe to nie ten film. On tam sie mścił na ludziach którzy go skazali na tą komore. I wkładał im do ust kartke z numerem z czytania z bibli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones