PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208687}

1408

6,8 269 368
ocen
6,8 10 1 269368
6,2 18
ocen krytyków
1408
powrót do forum filmu 1408

w latach 90 na kasecie vhs oglądałem film animowany o tematyce fantastycznej i teraz poszukuje ponownie tego filmu ale za diabła nie mogę go nigdzie znalesc, fabuła jak dobrze pamiętam przedstawia [dwujke poszukiwaczy ktora przemierza kosmos w poszukiwaniu jakiegoś księcia, a latali takim kosmicznym złomem, znajdujac planete na owej moze sie znajdowac poszukiwany książę ruszaja w poszukiwania naziemne, ksiaze byl scigany przez jakies jakby roboty i tak uciekali az zawędrowali do jakiegos podziemnego miasta gdzie sie chowali az ksiaze znalaz bron ktora chciał zniszczyc owe roboty ale jak sie okozalo to byla jakas bron ktora niszczyla planety i po wystrzeleniu pocisk zamiast trafic w robota skrecil na orbite gdzie zniszczyla cala planetę.] szukalem juz wszedzie, nawet tej kasety nie moge znalesc, film bedzie gdzies na granicy lat 90. nie ma zadnych aktorow i nie mam zadnego punktu zaczepienia, a bylem wtedy bardzo mlody zeby przywiazywac do tego uwage. Prosze o pomoc i z gory dzieki;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones