PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32234}
4,4 1 929
ocen
4,4 10 1 1929
1409. Afera na zamku Bartenstein
powrót do forum filmu 1409. Afera na zamku Bartenstein

"Aferą" nazwałbym jego powstanie.Twórcy chcieli zapewne stworzyć coś w stylu Montyhy Pythona,lecz wyszło im mizerne duszenie się w sosie niedopracoiwanych pomysłów.Przez ponad 70 min. filmu jest zaledwie kilka naprawdę śmiesznych momentów.Sami atktorzy wypadli średnio i nie pokazali wszystkich swoich możliwości(a może niektórzy już takowych nie mają?).Odradzam.

muspellheim

A ja z kolei z calego serca polecam. Moze to kwestia roznego poczucia humoru. Python w calej okazalosci i to w najlepszej formie :)

ocenił(a) film na 1
Night_Prowler

To jest,,totalny badziew"!Sytuacji nie ratuje nawet dobra obsada aktorska.W tym filmie nie ma nic godnego uwagi.Moja ocena-,,superzero"!

muspellheim

Zgadzam się, jestem świeżo po obejrzeniu - tragedia, trzymajcie się od tego "filmu" z daleka. Akcji nie ma, dobrych pomysłów bardzo mało. Chociaż animacje niczego sobie. Nie warto nawet za kilka złotych w wypożyczalni.

ocenił(a) film na 1
muspellheim

Niestety podzielam w 100% ta opinie. To jest dramat, nie komedia. No chyba ze ktos sie podeprze C2H5OH lub innym ziolem... Szkoda czasu.

użytkownik usunięty
muspellheim

Jestem w ciężkim szoku że Machulski, Bończak zgodzili się zagrać w czymś takim. Żałosna próba naśladownictwa Montyhy Pythona. podzielam opinię, omijać szerokim łukiem 2/10 pozdrawiam.
2- a nie 1.. bo scenka u młynarza była naprawdę śmieszna hehe

ocenił(a) film na 5
muspellheim

1409. Afera na zamku Bartenstein jest tak słabym filmem tak jak Serce gór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones