PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797917}

15:17 do Paryża

The 15:17 to Paris
5,5 5 183
oceny
5,5 10 1 5183
3,8 5
ocen krytyków
15:17 do Paryża
powrót do forum filmu 15:17 do Paryża

to jest ciekawe " w główne role wcielają się bohaterowie, którzy naprawdę brali udział w tej sytuacji, czyli Anthony Sadler, Alek Skarlatos (członek gwardii narodowej z Oregonu) oraz Spencer Stone (żołnierz amerykańskiego lotnictwa)."
ciekawe jak wypadną :) - może okaże się, że to nie tylko bohaterowie ale też bardzo utalentowani ludzie, a zawód aktora nie taki straszny ;) jak za sterem jest dobry reżyser

użytkownik usunięty
patty2_p

I jeszcze ciekawie byłoby, gdyby któregoś z nich nominowali do Oscara :P

ocenił(a) film na 7
patty2_p

Nieprawdopodobna historia, nie mogę się doczekać.

patty2_p

Niektórzy w wieku 87 lat są niezdolni do kontaktu z innymi. Clint w tym wieku reżyseruje film - niesamowicie podziwiam i szanuję.

suineg

a inni już dawno odeszli..

patty2_p

w rolę napastnika też?
;)

Piotr_59

;) dobre :-)

Piotr_59

Głupi żart

patty2_p

Niektórzy pasażerowie uczestniczący w tamtym wydarzeniu też biorą udział w filmie, info z tej rozmowy: https://www.youtube.com/watch?v=HQ9rgYcEstM. To może być ciekawy film, Clint w tym wieku stawia sobie niezłe wyzwania.

patty2_p

Nominacji do Oscarów się nie spodziewaj ;) Aktorsko i nie tylko, słabo...

ocenił(a) film na 1
patty2_p

Do czego to doszlo ze zbrodniarze (Skarlatos i Stone) graja samych siebie w filmie gloryfikujacym ich zbrodnie. Eastwood chyba juz ma demecje ze zgodzil sie zostac rezyserem.
Co ciekawe Francuz, ktory faktycznie powstrzymal ten zamach pozostal anonimowy, 2gi Francuz ktory wyrwal bron zostajac przy tym postrzelony w szyje tez jakos pozostal w cieniu za to bydlo anglosaskie az sie przepychalo zeby sie pojawic w obiektywach chociaz juz sie zlecieli jak bylo po sprawie. Zenada.

ocenił(a) film na 6
MakoR

Nie powtarzaj się bo nikt z Tobą świrze nie będzie rozmawiał.

MakoR

Jak po sprawie? Chyba coś przeoczyłeś!!

ocenił(a) film na 7
patty2_p

jak dla mnie ten film ma wiele znakomitych cech.
1 - obsada - prawdziwi uczestnicy zdarzen, mimo ze dretwo zagrali to dodaje to autentycznosci i smaczku filmowi
2 - rezyseria - Clint w tak podeszlym wieku wciaz w formie, zdolny do eksperymentowania w filmie - dla mnie jest on Bogiem kina
3 - historia - niezwykla ale nudna historia przedstawiona naprawde swietnie - takie zbieg okolicznosci ze wytrenowani zolnierze byli w tym czasie w tym pociagu to jest niesamowite
4 - amerykanizm z powsciagniem - wielu zarzuca ze Clint zrobil gloryfikujacy film o amerykanizmie - tak ,to prawda, ale rowniez niezwykle wazny moment w Berlinie odnosnie bunkra Hitlera to sarkazm w kierunku tegoz amerykanizmu
5 - spora dawka inspiracji odnosnie trenowania siebie na rozne fizyczne okolicznosci, chociazby ten film zainspirowal mnie abym przypomnial sobie zasady CPR

ocenił(a) film na 8
dabram17

Zgadzam się, mam podobne wrażenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones