PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619093}

17 dziewczyn

17 filles
5,5 2 692
oceny
5,5 10 1 2692
17 dziewczyn
powrót do forum filmu 17 dziewczyn

Dzieci śmieci zrobiły sobie dzieci

Pomimo iż jestem tolerancyjny i wybieram filmy wcześniej czytając opis to ten twór totalnie nic nie wnosi, oglądając patrzymy z obrzydzeniem na patologie, która spartoli życie nastu istnień już na samym starcie.

*Ani przykładnych wzorców
*Ani jakiegoś przesłania
*Ani akcji, nic się nie dzieje

Rezio dopie... o biedronkach na starcie i wspomniał o tym przed napisem The End
to przypomina przypowieść o jakichś lemingach skaczących ze skarpy a nie o kobietach/dziewczynach w ciąży Już "Młodzi Gniewni" więcej wnoszą o życiu niż ten film ma czegoś nauczyć.

sacrebleu


ocenił(a) film na 4
PabloPS

ale plytkie masz myslenie...

ten film wnosi bardzo duzo a mianowicie:
- rodzice powinni wiecej czasu poswiecac dzieciom\
- dorosli powinni edukowac mlodziez na temat seksu
- swiat mediow powinien zastanowic sie co robi promujac na kazdym kroku seks,wolna milosc bez zadnych niby konsekwencji.Jednym slowem ''chulaj dusza,piekla nie ma''
- ogolnie zwrocic uwage na problemy mlodziezy.Dorosli czesto mysla''jakie problemy moze miec moj syn/corka w tak mlodym wieku,ja to mam dopiero problemy'''
- dorosli powinni dawac przyklad m.in wychowujac dziecko w pelnej rodzinie czyli mama plus tata.Oczywiscie sa rozne sytuacje zyciowe gdy np. wspolmaznek umiera.Wtedy tlumaczyc dziecku ze tata badz mama bardzo dane dziecko kochalo

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

To wszystko już wiemy ----------- ten film niestety nic nie wnosi no chyba że trafi się taki osobnik jak Ty co właśnie z tego filmu dowiedział się czegoś o życiu -- w takim razie zbyt wysoko wyniosłem przesłanie -- Przepraszam zaniżam poziom i faktycznie po głębszej analizie jeśli wyedukuje choć w małym stopniu takich jak Ty to zwracam honor.

ocenił(a) film na 4
PabloPS

a czego oczekujesz po filmie na faktach?Jak chcesz akcji to sobie obejrzyj film sensacyjny albo sciene- fiction.w tamtych fikcyjnych filmach zawsze cos wymysla.

Ogladajac ten film i widziec tylko patologie i dziewczyny w ciazy jest nie na miejscu.No ale coz tak jak mowilam wczesniej filmy akcji dla Ciebie sa ciekawsze :/Niz prawdziwy ludzki dramat.

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

Wiesz prawdziwe dramaty dzieją się na co dzień, każdego dnia ktoś przeżywa coś ale jeśli na tej podstawie kręci się film to powinien on zaciekawić. Np "służące" niby odmienny klimat jak np dla faceta jak ja a strasznie mnie wciągnął

Myślisz że o mamie tej Madzi co zabiła swoje dziecko że Rutkowski pomagał też powinni nakręcić film ???? bo już sesje zdjęciową jej robili to teraz film i książka czy powinniśmy jednak nie naświetlać takich matołów by inni przykładu dla pseudo sławy nie brali.

Jak napisałem powyżej tak starałem się naświetlić jeszcze tu

ocenił(a) film na 4
PabloPS

wg Ciebie pewnie bez sensu oczywiscie krecici takie filmy jak np o matce Madzi zapewne bys sie mocno wynudzil .Moim zdaniem nawet dobrze jak by powstal polski dramnat o tematyce jak rodzina/rodzice/matka/dziadek badz babcia zabijaja dziecko.Bo mam dosc komedii w ktorych zawsze musza zagrac ci sami aktorzy np Adamczyk.Tylko ze wiekszosc polakow nudzi sie na ciezkich filmach psychologicznych badz dramatach.Wola ogladac kolorowa papke,akcje

ocenił(a) film na 4
luckygirl23

a pisze to bo ostatnio bylam na cyklu filmow o tematyce spolecznej wlasnie i moja dawna kierowniczka ktora ma ok 50-60 lat mowila ze strasznie sie wynudzila,ze ciezka tematyka itd..Czesc mlodszej widowni sie smaiala :/.Mowie o filmie ''lęk wysokości''

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

u mnie lęk ma 5 - opowiada o chorobie dorosłej osoby plus dobrze jest zagrany ten tu przy nim to niestety dno bo gry aktorów na takim poziomie jak w lęku niestety nie widać ale nadal jestem zdania że jak machnie się takich filmów z 5 pod rzad to człowiek raczej złapie doła niż będzie szczęśliwszym jak wyjdzie z kina (choć faktycznie trzeba być trędowatym by się na nim śmiać i dlatego jestem zdania by nie robić filmów o np Mamie Madzi bo te jełopy co się śmieją jeszcze coś na opak z tego wyniosą lub jak w tym filmie zamiast być przestrogą twoja klasa może nagle przybierać w pasie

ocenił(a) film na 4
PabloPS

jasne ze ludzie moga zrozumiec filmy na opak.Dlatego wlasnie edukacja i wychowanie powinny byc zawsze na pierwszym miejscu:).

Wracajac do tego filmu to i tak jest tysiac razy lepszy niz nasz Bejbi Blues pod wzgledem gry aktorskiej chociazby

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

to że jedna kupa mniej śmierdzi nić druga to potocznie nazywamy obie g...Bejbi B juz mam jakiś czas i nadal po niego nie sięgam

ocenił(a) film na 4
PabloPS

dziwie sie ze nazywasz ten film kupa no ale trudno... :/

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

Na samym dole masz osobę, która również się ze mną zgadza plus na ogólnym forum jest ich jeszcze więcej.

ocenił(a) film na 4
PabloPS

a wyzej masz moj komentarz ''...wiekszosc polakow nudzi sie na ciezkich filmach psychologicznych badz dramatach.Wola ogladac kolorowa papke,akcje...''

wiec sie nie dziwie ze wiekszosci ten film sie nie spodoba

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

nie czytasz czemu i wklejasz oklepany text

ocenił(a) film na 4
PabloPS

''nie czytasz czemu i wklejasz oklepany text''

po pierwsze wszystko przeczytalam
po drugie co czemu?
po trzecie jaki oklepany text?

Koncze z Toba dyskusje bo nie ma sensu gadac z fanem sensacji ;)

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

Dzięki tylko nie zajdź teraz w ciąże

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
luckygirl23

Proszę o zablokowanie wpisu z uwagi na wulgaryzmy wobec mojej osoby

ocenił(a) film na 4
PabloPS

jaki delikatny :).Niech blokuja mam to gdzies :)

ocenił(a) film na 4
PabloPS

poza tym to powinno byc w rubryce''zglos naduzycie'' a nie w komentarzu :D

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

A powiedz..... bo ja jakoś Cię nie obraziłem, wyraziłem opinie na temat filmu że dla mnie był kiepski itd co widać w pierwszy m poście, inni ją podzielają a Ty się czepiłaś tak że z braku argumentów albo powtarzasz albo obrażasz

Powiedz mi zatem jak tam z pracą we Włoszech pod Mediolanem -- - łatwo ?, zmywak czy gitarra ? Nie chciałbym być grubiański choć prowokujesz już jakiś czas wyzywając mnie od .... ale że ten film jest o jednej patologi i na jednym się skupia to mógłbym zapytać również o inną branże choć ja facet jestem to nie wiem czy Iladian pomaga na wszystko czy tak tylko zapobiegawczo ?

ocenił(a) film na 4
PabloPS

argumenty podalam w pierwszym komentarzu.Wiec sie zastanow co piszesz.Poza tym sam prowokujesz bo myslisz ze wiekszosc ma racje :).

obrazasz np w tym komentarzu ''To wszystko już wiemy ----------- ten film niestety nic nie wnosi no chyba że trafi się taki osobnik jak Ty co właśnie z tego filmu dowiedział się czegoś o życiu -- w takim razie zbyt wysoko wyniosłem przesłanie -- Przepraszam zaniżam poziom i faktycznie po głębszej analizie jeśli wyedukuje choć w małym stopniu takich jak Ty to zwracam honor. '' uwazasz sie za madrego faceta a mnie masz za glupia bo myslisz ze ja czegos nie wiem.Filmy juz prawie o wszystkim byly wiec komentarze tego typu jak twoj jest po prostu nie na miejscu.Ile to filmow np o milosci powstalo tez maja byc nudne wg Ciebie?Bo wiemy jak sie koncza takie filmy i o czym sa.

nie wiem jak ma sie praca pod mediolanem do tego filmu i do mnie.

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

bierzesz Iladian ?

ocenił(a) film na 4
PabloPS

zalosny jestes na prawde.Sam prowokujesz a sie fochasz :D jak ludzie na Ciebie naskakuja:)

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

Ja się nie focham hm mam prawo do własnego zdania, mówię że film mnie nie zaciekawił wręcz niczego nie uczy ponieważ mając własne doświadczenie takie filmy o dzieciach smieciach mnie obrzydzają, był do tego nudny co inni podzielają dlatego nie widze sensu w kręceniu dramatu by tylko go kręcic , ktoś jak decyduje się na na pisanie książki powinien tak ją napisać by byłą ciekawa , z filmem winno być podobnie nie że byle Story kijowo nakręcone już ma wielkie przesłania ale od Ciebie pierwsze co słyszę to że liczyłem na 17 scen erotycznych (ja już troszkę lat mam i scen erotycznych nie szukam w dokumentach

A patrząc na Ciebie że cię tak oceniam no wiesz sama nadałaś sobie nick wiecznie młodej osoby 23, co się zmieniło zapewne już dawno a nadal Ci towarzyszy, rozumiem że sama przeszłaś przez życie jedząc z niejednego talerza dlatego oglądając te filmy podzielasz perypetie i myślisz że tylko Ty to rozumiesz ale jeśli przeszłaś to chyba dążysz do lepszego a nie tylko brniesz w beznadziei.

Zdjecia nie dajesz a zwiewne bluzeczki nosisz więc sądziłem że np liznęłaś i byłaś we Włoszech gdzie praca była ciężka lecz lepsza niż w PL rzeczywistości (bynajmniej tak myślałaś) . Zastanawiałem się tylko czy zamiast mediolańskiego szyku nie odgapiłaś od Włochów diety opartej na makaronach , i na koniec dbasz o higienę zapobiegawczo i porusza Cię ten film to wiedz że ludzie odbierając taki atak mogą sobie pomyśleć jakim krytykiem jesteś -- Nie powinnaś być obiektywna ??? mi zarzucasz że Cię obrażam nie widząc jak się zaczęło, szufladkujesz mnie pod erotyki myśląc że zycie tak Cię wyedukowało --wiedz że jak się naprawdę w dupę dostaje to w wolnych chwilach człowiek woli chłonąć filmy luźniejsze sta ich tyle w moich upodobaniach tylko jeśli spojrzeć dokładniej Almadovara czy Alena też oglądam nie mając problemów ze zrozumieniem ale jak napisałem ten film do dobrej produkcji nie należy (nie mówię o problemie ) ale jeśli się nie umie dobrze kręcić i chce zrobić to na szybko wychodzi chłam mogący wywrzeć odwrotny skutek na widzach

Napisz coś o sobie może zrozumiem ... zaskoczysz mnie jeśli to zrobisz ) ;-)

ocenił(a) film na 4
PabloPS

aha czyli jak powstanie film o naszych doswiadczeniach to juz nudny i nic nie wnoszacy?Tylko ze nie kazdy ma takie doswiadczenia jak Ty badz ja.Moze wlasnie dla nastolatkow to bedzie przestroga.Sama zblizam sie do 30tki ale umiem dostrzec to ze mlodym ludziom ten film moze byc przestroga i moga sie czegos nauczyc.Ty natomiast z miejsca go skresliles bo tego wszystkiego juz doswiadczyles;).O tych scenach erotycznych napisalam bo nie rozumiem jak w dramacie moze byc akcja i co rozumiesz pod pojeciem akcja.Jesli Cie urazilam to przepraszam i tak jakis obrazalski jestes widze.

mam zmieniac nick tylko dlatego ze komus sie nie podoba?bez sensu.

z tym medilanem i wlochami to calkiem Cie pogielo

P.S film jest odbierany przez widzow jako niezly patrzac na ocene.To ze 5 osob skrytykowalo ten film z 600 iles osob to o niczym nie swiadczy a juz na pewno nie o tym ze masz racje.

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

Przeprosiny przyjęte a co do Włoch ... nie byłaś tam kilka lat temu np w 2008 ?

z nickiem nie tyle że mi się podoba czy nie lecz zatrzymał Cię w wieku 23 -- zarzuciłaś że tak cię odebrałem bo faktycznie pierwsza ocena mnie z płytkim myśleniu i podpis o 17 scenach E nim się wgryzłem tak sobie pomyślałem zatem z czasem będziesz tu wiecznie młoda a my się zestarzejemy ot Ja bo mam przecież podany wiek który z każdym rokiem tu rośnie ;-)

ocenił(a) film na 4
PabloPS

Ty na prawde jestes jednak glupi.Poza tym skad pewnosc ze to moj wiek wiek?:)

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

Ale na pytanie nie potrafisz odpowiedzieć co ? znów obraza --- masakra i kto tu błyszczy int...?

ocenił(a) film na 4
PabloPS

bo na durne pytania nie odpowiadam

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

Zostańmy przy pierwszej mojej wypowiedzi i pierwszej mojej odpowiedzi
Reszta rozmowy niestety toczy sięjak monolog z mojej strony a szczekanie tylko słychać z Twojej, zwracam oczywiście honor jeśli ten film Cię wyedukował i chwała mu za to i przepraszam jak pisałem że zbyt wysoko wyniosłem przesłanie

Niestety rozmowa z kimś co nie odpowiada na zadane pytania a z góry zakłada swoją prawdę i tylko swoją tak jej dopomóż świata nie zmieni a tylko będzie nauczać innych że Życie to nie bajka i biadolić jak w nim jest do kitu

Miłego weekendu - nie truj już proszę atmosfery bo i tak zagęściłaś moje forum ot rzeknę Romanum (wzgórza ci nie były straszne ) , dotarłaś i zrobiłaś na nim swój cyrk

ocenił(a) film na 4
PabloPS

moze lepiej czytaj odpowiedzi a nie widzisz tylko czubek wlasnego nosa.Na twoje normalne pytania odpowiedzialam ale jak tego nie widzisz to trudno.Zyj dalej sobie w swoim swiecie i olewaj innych.

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

cytuje " Na Twoje normalne odpowiedziałam" czyli tylko na takie jakie są wygodne inne olałaś ale nadasz im innego znaczenia czyli nie norm i luzik -- 3maj Się

ocenił(a) film na 4
PabloPS

cyt. Powiedz mi zatem jak tam z pracą we Włoszech pod Mediolanem -- - łatwo ?, zmywak czy gitarra ?

mam na mysli wlasnie takie glupie pytania a na pytania odnosnie filmu np Myślisz że o mamie tej Madzi co zabiła swoje dziecko że Rutkowski pomagał też powinni nakręcić film ????odpowiedzialam wiec nie wiem jaki masz problem.

ocenił(a) film na 4
PabloPS

sam nie nie odpowiadasz na pytania np odnosnie akcji.

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

zapytałem czy byłaś we Włoszech np w 2008 i szukałaś tam pracy ??? odpowiedz , pytałem czy bierzesz iladian itd

a jakie pyt odnośnie akcji ??? albo odpowiedziałem że lubię filmy zabili go i uciekł bo mnie odstresowywują ale oglądam jak widzisz wszystkie gatunki i chłonę je w dużych ilościach w i stronie od horrorów bo mam może więcej tego na co dzień.

pytałaś czy widziałem dramat z akcją no to powiem że mój ulubiony z 1500 filmów stojący w komodzie za szybą to Ojciec Chrzestny - trylogia -- raz do roku zawsze puszczam w opisie jest to dramat i mam tam akcje itd dla mnie to kwintesencja kina i reguły których warto przestrzegać

ocenił(a) film na 4
PabloPS

ani akcji...
pewnie liczyles na 17 scen erotycznych :/ ?Wtedy akcja by byla :/.

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

głodnemu chleb na myśli

ocenił(a) film na 4
PabloPS

jestem dziewczyna wiec sa dla mnie wazniejsze rzeczy niz seks

ocenił(a) film na 3
luckygirl23

Ok zamiast głodnemu miałem napisać że taki text wklejasz na co 2gim forum

ocenił(a) film na 4
PabloPS

pierwszy raz wkleilam taki tekst wiec wybacz ale glupoty piszesz

PabloPS

Zgodzę się totalnie. no niestety cięzko przebrnąć przez ten film. ta głupota poraża. W sumie więcej, wszystko, człowiek dowie się i pozna z opisu w sieci.

ocenił(a) film na 3
PabloPS

Film faktycznie nic nie wnosi, zaskakujące jest że ktokolwiek wysnuł z niego że uczy czegokolwiek, bo w filmie jasno jest pokazane że dziewczyny miały różne rodziny i były całkiem dobrze wyedukowane, w rezultacie czemu postanowiły zajść w ciąże? Tam było chyba tak jak z paleniem papierosów wśród młodzieży, niektórzy głupotą zdobywają akceptację stada na swoim poziomie....

ocenił(a) film na 3
afloditka

Dzięki bo ile musiałem przejść i się nasłuchać od niejakiej luckygirl23 powyżej już przez Włochy do niej docierałem i leki jakie bierze analizowałem i dalej nie udało mi się jej cokolwiek wyjaśnić

zatem dzięki za aprobatę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones