PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863}

1900: Człowiek legenda

La leggenda del pianista sull'oceano
7,9 29 622
oceny
7,9 10 1 29622
6,9 8
ocen krytyków
1900: Człowiek legenda
powrót do forum filmu 1900: Człowiek legenda

...mógł zejść, chociażby dla tej dziewczyny, a poza tym zgodnie z jego logiką, świat jest tak samo "bezkresny" jak muzyka którą tworzy na swoim fortepianie, podobny kaliber, więc nie było czego sie bać

ocenił(a) film na 8
marckoza

Moim zdaniem mógł też zejść na inny wycieczkowiec, nawet za pomocą szalupy. W końcu problemem był bezkres lądu, a nie przywiązanie do tego, konkretnego statku. Ewentualnie mógł też wylądować na jakiejś małej wyspie.

ocenił(a) film na 9
Blastboy

nie mógł zejść bo nie mógłby grać swojej muzyki tam gdzie go nie ma, a był tylko na statku i to tym jednym konkretnym, przynajmniej tak ja to zrozumiałem.

ocenił(a) film na 5
andr321

Oczywiście że jest bzdurne.
Przecież gość jest jak facet, który stracił prace więc idzie się powiesić bo on nic innego nie potrafi zrobić. a może spróbować czegoś innego? w sumie bez sensu ja nic innego nie potrafie, nie ma dla mnie miejsca.

Powiedział nie potrafie i popełnił samobójstwo(został na śmierć). Jeszcze mógł tylko nogą tupnąć że nie, że on nie wyjdzie, że nie potrafi i on woli umrzeć razem ze statkiem - co to za głupota.
Nikt mi nie wytłumaczy tego artystyczną duszą, wrażliwością - to jest zwykłe tchórzostwo.

- Całe życie żyłem tak inaczej nie potrafie
- a może spróbuj jest po co
- nie, nie potrafie to nie moje miejsce wole zginąć


Nie zginął ani za sztuke ani w imię niczego(może dla tego żeby ten jego kumpel opowiedział dobrą historie - doprawdy szlachetne). Jego śmierć była całkiem bezwartościowa. Tchórz i dziecko, które powiedziało nieeee ja nie potrafie to nie dla mnie.
A może spróbujesz dziecko ?
Nieeee nie będe próbował - zrozumiałem że to nie dla mnie. Bede umierał.


BZDURA

ocenił(a) film na 10
marckoza

mówienie, że główny bohater bzdurnie sobie wyjaśniał daną rzecz, jest bzdurne. 1900 mówi: "ląd jest zbyt dużym statkiem dla mnie". i tyle, to cała metaforyka. w ten sposób widział życie.
nb. piękny film, a rola tima wybitna! nie zapominajmy o muzyce. ; )

ocenił(a) film na 9
wariatowdom

Zgadzam się. 1900 miał po prostu niezwykłe postrzeganie świata. Nie można nazwać tego bzdurą.

ocenił(a) film na 7
Perenelle

heh tylko zastanawiam się co on tam jadł na tym opuszczonym statku przez te kilka lat i jak nikt nie zwrócił uwagi że został na stadku

ocenił(a) film na 5
wariatowdom

Oczywiście że jest bzdurne.
Przecież gość jest jak facet, który stracił prace więc idzie się powiesić bo on nic innego nie potrafi zrobić. a może spróbować czegoś innego? w sumie bez sensu ja nic innego nie potrafie, nie ma dla mnie miejsca.

Powiedział nie potrafie i popełnił samobójstwo(został na śmierć). Jeszcze mógł tylko nogą tupnąć że nie, że on nie wyjdzie, że nie potrafi i on woli umrzeć razem ze statkiem - co to za głupota.
Nikt mi nie wytłumaczy tego artystyczną duszą, wrażliwością - to jest zwykłe tchórzostwo.

- Całe życie żyłem tak inaczej nie potrafie
- a może spróbuj jest po co
- nie, nie potrafie to nie moje miejsce wole zginąć


Nie zginął ani za sztuke ani w imię niczego(może dla tego żeby ten jego kumpel opowiedział dobrą historie - doprawdy szlachetne). Jego śmierć była całkiem bezwartościowa. Tchórz i dziecko, które powiedziało nieeee ja nie potrafie to nie dla mnie.
A może spróbujesz dziecko ?
Nieeee nie będe próbował - zrozumiałem że to nie dla mnie. Bede umierał.


BZDURA

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 7
marckoza

Mógł dla dziewczyny sprzedać swoją muzykę (poświęcić się) i żyć długo i szczęśliwie utrzymując statek ze swoją rodzinką na pokładzie.

ocenił(a) film na 5
xavi1991

Oczywiście że jest bzdurne.
Przecież gość jest jak facet, który stracił prace więc idzie się powiesić bo on nic innego nie potrafi zrobić. a może spróbować czegoś innego? w sumie bez sensu ja nic innego nie potrafie, nie ma dla mnie miejsca.

Powiedział nie potrafie i popełnił samobójstwo(został na śmierć). Jeszcze mógł tylko nogą tupnąć że nie, że on nie wyjdzie, że nie potrafi i on woli umrzeć razem ze statkiem - co to za głupota.
Nikt mi nie wytłumaczy tego artystyczną duszą, wrażliwością - to jest zwykłe tchórzostwo.

- Całe życie żyłem tak inaczej nie potrafie
- a może spróbuj jest po co
- nie, nie potrafie to nie moje miejsce wole zginąć


Nie zginął ani za sztuke ani w imię niczego(może dla tego żeby ten jego kumpel opowiedział dobrą historie - doprawdy szlachetne). Jego śmierć była całkiem bezwartościowa. Tchórz i dziecko, które powiedziało nieeee ja nie potrafie to nie dla mnie.
A może spróbujesz dziecko ?
Nieeee nie będe próbował - zrozumiałem że to nie dla mnie. Bede umierał.


BZDURA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones