1920 Bitwa Warszawska

(2011)
0 0 FILM 562632
1920 Bitwa Warszawska (2011)
http://www.filmweb.pl/film/1920+Bitwa+Warszawska-2011-562632/userRecommends
1 godz. 50 min.
ocena społeczności: ujdzie
4,2/10
53.092 głosy
  • 8323. w rankingu światowym
  • 5.902 osoby chcą zobaczyć ten film
1920 Bitwa Warszawska (2011)

pełna obsada i twórcy

+
przejdź do:

obsada


  • Daniel Olbrychski Daniel Olbrychski
    Marszałek Józef Piłsudski
     

  • Natasza Urbańska Natasza Urbańska
    Ola Raniewska
     

  • Borys Szyc Borys Szyc
    Jan Krynicki
     

  • Jerzy Bończak Jerzy Bończak
    Kapitan Kostrzewa
     

  • Adam Ferency Adam Ferency
    Czekista Bykowski
     

  • Bogusław Linda Bogusław Linda
    Major Bolesław Wieniawa-Długoszowski
     

  • Ewa Wiśniewska Ewa Wiśniewska
    Aktorka Ada
     

  • Aleksandr Domogarow Aleksandr Domogarow
    Sotnik Kryszkin
     

  • Olga Kabo Olga Kabo
    Sofia Nikołajewna
     

  • Andrzej Strzelecki Andrzej Strzelecki
    Premier RP Wincenty Witos
     

  • Michał Żebrowski Michał Żebrowski
    Premier RP Władysław Grabski
     

  • Rafał Cieszyński Rafał Cieszyński
    Porucznik Jan Kowalewski
     

  • Łukasz Garlicki Łukasz Garlicki
    Ksiądz Ignacy Skorupka
     

  • Piotr Głowacki Piotr Głowacki
    Anatol
     

  • Wojciech Solarz Wojciech Solarz
    Samuel
     

  • Viktor Balabanov Viktor Balabanov
    Włodzimierz Lenin
     

  • Jarosław Boberek Jarosław Boberek
    Paproch
     

  • Stanisława Celińska Stanisława Celińska
    Pani Zdzisia
     

  • Aleksandr Goshabayev Aleksandr Goshabayev
    Generał Michaił Tuchaczewski
     

  • Krzesimir Dębski Krzesimir Dębski
    Feliks Dzierżynski
     

  • Krzysztof Dracz Krzysztof Dracz
    Lew Trocki
     

  • Marian Dziędziel Marian Dziędziel
    Generał Tadeusz Rozwadowski
     

  • Igor Guzun Igor Guzun
    Józef Stalin
     

  • Ryszard Jabłoński Ryszard Jabłoński
    Czerwonoarmista Moskalenko
     

  • Dariusz Kordek Dariusz Kordek
    Generał Władysław Sikorski
     

  • Jacek Poniedziałek Jacek Poniedziałek
    Generał Józef Haller
     

  • Janusz Sieniawski Janusz Sieniawski
    Sierżant Sowa
     

  • Magdalena Smalara Magdalena Smalara
    Marynia Łasiakówna
     

  • Zdzisław Szymborski Zdzisław Szymborski
    Konferansjer
     

  • Grażyna Szapołowska Grażyna Szapołowska
    Korwin-Piotrowska
     

  • Ewa Wencel Ewa Wencel
    Aurelia Więcławska
     

  • Krzysztof Globisz Krzysztof Globisz
    Kanonik Adamski
     

  • Elżbieta Romanowska Elżbieta Romanowska
    Gwałcona dojarka
     

  • Dariusz Biskupski Dariusz Biskupski
    Ratajczak
     

  • Marta Dąbrowska Marta Dąbrowska
     

  • Tomasz Drabek Tomasz Drabek
     

  • Andrzej Golejewski Andrzej Golejewski
     

  • Bartosz Kopeć Bartosz Kopeć
     

  • Marek Kossakowski Marek Kossakowski
    Jones
     

  • Bogdan Krzywicki Bogdan Krzywicki
     

  • Ilona Kucińska Ilona Kucińska
     

  • Eugeniusz Malinowski Eugeniusz Malinowski
     

  • Grzegorz Milczarczyk Grzegorz Milczarczyk
     

  • Zbigniew Modej Zbigniew Modej
     

  • Grzegorz Mostowicz-Gerszt Grzegorz Mostowicz-Gerszt
     

  • Marek Nowakowski Marek Nowakowski
     

  • Wojciech Olszański Wojciech Olszański
     

  • Tomasz Pawlak Tomasz Pawlak
     

  • Aleksander Pociej Aleksander Pociej
     

  • Tadeusz Paradowicz Tadeusz Paradowicz
     

  • Jerzy Rogalski Jerzy Rogalski
     

  • Andrzej Skolik Andrzej Skolik
     

  • Igor Stepanov Igor Stepanov
     

  • Mariusz Tarnożek Mariusz Tarnożek
     

  • Maria Turos Maria Turos
     

  • Grzegorz Rutkiewicz Grzegorz Rutkiewicz
     

  • Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego
    (zespół)
     

  • Piotr Makowski Piotr Makowski
    (narrator)
     

  • Georgi Angiełow Georgi Angiełow
    Czerwonoarmista
     

  • Jerzy Braszka Jerzy Braszka
    Oficer
     

  • Mateusz Gąsiewski Mateusz Gąsiewski
    Chłopak - ochotnik do wojska
     

  • Jarosław Gruda Jarosław Gruda
    Sierżant, członek komisji rekrutacyjnej
     

  • Sławomir Holland Sławomir Holland
    Członek sądu wojskowego
     

  • Antoni Królikowski Antoni Królikowski
    Członek komisji rekrutacyjnej
     

  • Szymon Kuśmider Szymon Kuśmider
    Chłop czytający odezwę Witosa
     

  • Bartłomiej Nowosielski Bartłomiej Nowosielski
    Grający w karty z Samuelem i Anatolem
     

  • Andrzej Szopa Andrzej Szopa
    Major Bielski, przewodniczący sądu wojskowego
     

  • Adam Szyszkowski Adam Szyszkowski
    Czerwonoarmista Iwanow
     

  • Grzegorz Wolf Grzegorz Wolf
    Grający w karty z Samuelem i Anatolem
     

  • Ilja Zmiejew Ilja Zmiejew
    Mówca na wiecu czerwonoarmistów
     

  • Mateusz Banasiuk Mateusz Banasiuk
    Żołnierz
     

  • Ernest Durka Ernest Durka
    Pilot samolotu
     

  • Rafał Trzaska Rafał Trzaska
    Polski żołnierz
     

  • Paweł Kuwik Paweł Kuwik
    Gwardzista
     

  • Edyta Sirko Edyta Sirko
    Dziewczyna żegnająca wojsko
     

  • Dariusz Błażejewski Dariusz Błażejewski
    (różne głosy)
     

  • Janusz Chabior Janusz Chabior
    (różne głosy)
     

  • Wojciech Chorąży Wojciech Chorąży
    (różne głosy)
     

  • Andrzej Chudy Andrzej Chudy
    (różne głosy)
     

  • Bożena Furczyk Bożena Furczyk
    (różne głosy)
     

  • Elżbieta Gaertner Elżbieta Gaertner
    (różne głosy)
     

  • Wiktoria Gąsiewska Wiktoria Gąsiewska
    (różne głosy)
     

  • Zbigniew Konopka Zbigniew Konopka
    (różne głosy)
     

  • Marcin Kusa Marcin Kusa
    (różne głosy)
     

  • Cezary Kwieciński Cezary Kwieciński
    (różne głosy)
     

  • Beata Łuczak Beata Łuczak
    (różne głosy)
     

  • Wojciech Machnicki Wojciech Machnicki
    (różne głosy)
     

  • Bartosz Martyna Bartosz Martyna
    (różne głosy)
     

  • Olga Miłaszewska Olga Miłaszewska
    (różne głosy)
     

  • Cezary Nowak Cezary Nowak
    (różne głosy)
     

  • Olga Omeljaniec Olga Omeljaniec
    (różne głosy)
     

  • Joanna Pach Joanna Pach
    (różne głosy)
     

  • Adam Pluciński Adam Pluciński
    (różne głosy)
     

  • Michał Podsiadło Michał Podsiadło
    (różne głosy)
     

  • Tomasz Robaczewski Tomasz Robaczewski
    (różne głosy)
     

  • Dominika Sell Dominika Sell
    (różne głosy)
     

  • Dariusz Siastacz Dariusz Siastacz
    (różne głosy)
     

  • Milena Suszyńska Milena Suszyńska
    (różne głosy)
     

  • Krzysztof Szczerbiński Krzysztof Szczerbiński
    (różne głosy)
     

  • Paweł Szczesny Paweł Szczesny
    (różne głosy)
     

  • Anna Szymańczyk Anna Szymańczyk
    (różne głosy)
     

  • Łukasz Talik Łukasz Talik
    (różne głosy)
     

  • Janusz Wituch Janusz Wituch
    (różne głosy)
     

  • Jarosław Janikowski Jarosław Janikowski
    Artysta kabaretowy
     

  • Paweł Orłowski Paweł Orłowski
    Artysta kabaretowy
     

  • Wawrzyniec Prasek Wawrzyniec Prasek
    Artysta kabaretowy
     

  • Anna Sąsiadek Anna Sąsiadek
    Artystka kabaretowa
     

  • Mateusz Smoczyński Mateusz Smoczyński
    Artysta kabaretowy
     

  • Andrzej Kopiczyński Andrzej Kopiczyński
    Ksiądz czytający odezwę Witosa (niewymieniony w czołówce)
     
');
WTF:false,ads:true