PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562632}
4,1 75 372
oceny
4,1 10 1 75372
2,2 12
ocen krytyków
1920 Bitwa Warszawska
powrót do forum filmu 1920 Bitwa Warszawska

Film to jeden wielki bubel ale nie ma co narzekać ,mus go obejrzeć.Dobrze że ktoś takie kręci filmy w tych tematach .Czekam na następne ,nawet jak będą do dupy.

ocenił(a) film na 1

jaja sobie robisz?

Zgadzam się w 100%. Jako Polka nie mogę w obecnych czasach zrobić nic innego tylko dać dyszkę :-) Część najniższych ocen niestety pochodzi od wiadomo kogo... Jeśli ktoś nie wierzy to warto zapoznać się z Raportem WSI

ocenił(a) film na 4
dota1

To wystarczy zrobić film o jakimś wzniosłym narodowym wydarzeniu i zgarniać 10? Też nakręcę swoją wersję Bitwy Warszawskiej, i wszystkich którzy nie wystawią 10 oskarżę o zdradę kraju :)

Patriotyzm to jedno, a film (który powstaje po to by na siebie zarobić) to drugie, trzeba to rozgraniczyć.

Ludzie głosza takie pierdoły, chwalą takie durne, słabe filmy i potem twórcy robią następne, bo po co się wysilać, skoro można wypuścić gówno i ludzie pochwalą, bo opowiada o czymś/kimś ważnym. Jak dla mnie właśnie tym bardziej należy piętnować takie filmy, bo obrażają coś/ kogoś ważnego

ocenił(a) film na 10
awksom

Panu już dziękujemy idź sobie w łeb strzel za zdradę ojczyzny.

xlandia1

Najpierw naucz się pisać Ojczyzna, a potem się wydurniaj.

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się w 100%. A ci co dają najniższe oceny niech sobie dają bo oni są odpowiednikami dezerterów którzy uciekają przed wrogiem. A takich nam nie trzeba

ocenił(a) film na 6

W wystawianiu ocen powinniśmy odstawić swoją narodowość i podejść do tematu obiektywnie. Oczywiście, ze stwierdzeniem, że jest mus, aby go obejrzeć no ale niestety nie oszukujmy się, ta produkcja nie zachwyca i pozostawia wiele do życzenia. Moim zdaniem Jerzy Hoffman jak na tak wybitnego reżysera to mógł postarać się o wiele bardziej.
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/08/1920-bitwa-warszawska.html

użytkownik usunięty
Krzysztof421

Jest na to sposób. Filmowi z fajnym tematem ,niestety skopanemu w produkcji ,dawać co prawda 10 , ale już twórcom tylko 1 . Ode mnie dostali pały , z góry do dołu :-)

ocenił(a) film na 2

wszystkie filmy o papieżu rozumiem też oceniłeś na dziesiątki?

sram na polske, niech was ruscy podbiją to może zmądrzejecie

a film to gniot niewarty obejrzenia

użytkownik usunięty

Ja pierdoIę...

...Koopera.

użytkownik usunięty
nikike

Chciałbyś, geju.

Właśnie bym nie chciał!

ocenił(a) film na 2

2 za film a patriotyzm w takiej postaci to sobie w dupę wsadź

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones