PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562632}
4,1 75 373
oceny
4,1 10 1 75373
2,2 12
ocen krytyków
1920 Bitwa Warszawska
powrót do forum filmu 1920 Bitwa Warszawska

Niestety słabo ;(

ocenił(a) film na 5

Po niepochlebnych opiniach starałam się podejść do tego filmu bez uprzedzeń, dać mu szanse, ale niestety. Pomijam już Natasze Urbańską i Szyca...
Szkoda bo temat wspaniały i można było zrobić coś wielkiego i przejmującego. A tak liczyłam na ten film. Cała historia mdła i naciągana. Było kilka dobrych scen, ale to o wiele za mało. Naprawdę wielka szkoda bo przydałby się wreszcie film z prawdziwego zdarzenia o zwycięstwie polaków a nie o klęskach.

chanelk-a

Raczej się nie zgodzę, bo wiedząc o kiepskim odbiorze przez krytykę, ostatnio obejrzawszy ów film, byłem zaskoczony, ze nie jest źle, jak sugerowałaby wortalowa nota.

ocenił(a) film na 5
harding

Rozumiem i nie przekonuje zostając przy swojej opinii. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
chanelk-a

Niestety nie każdy film ostro jechany przez ogół ma jednak więcej dobrych stron niż złych.

Podobne nastawienie do Twojego przyjąłem swego czasu dla filmów "Bitwa o Wiedeń" czy "Kac Wawa". Poległem. Ale czasem warto próbować, bo np. "Wojna polsko-ruska" okazała się dla mnie świetnym filmem. To jednak wyjątek. "Bitwa warszawska" niestety jest marną produkcją.

ocenił(a) film na 5
JFR

Nie mogę się nie zgodzić. Bardzo jestem ciekawa Miasta 44. Do Bitwy o Wiedeń jakoś się jeszcze nie przełamałam i nie oglądałam, ale może kiedyś przy okazji ;)

ocenił(a) film na 1
chanelk-a

"przy okazji" to dobry moment na taki seans :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones