PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30594}

2001: Odyseja komiczna

2001: A Space Travesty
5,7 16 242
oceny
5,7 10 1 16242
4,2 6
ocen krytyków
2001: Odyseja komiczna
powrót do forum filmu 2001: Odyseja komiczna

Szkoda gadać!!!

ocenił(a) film na 5

To najgorszy film z Nielsenem jaki widziałem. Przeważnie filmy z nim są naprawdę
śmieszne i można się na nich ubawić, a ten, to było głupie a nie śmieszne, jeszcze ci
kosmici, ach szkoda gadać.

ocenił(a) film na 2
sss_111

Potwierdzam. Film po prostu nie jest śmieszny. Parę dobrych gagów nie uratuje słabego scenariusza, bo potwierdzono wielokrotnie.

KarolZet

Czytając tego posta, słyszę Kowalskiego, lol :)

ocenił(a) film na 2
mosheh

Pańska wypowiedź coś miała wnieść do dyskusji o filmie?

ocenił(a) film na 3
KarolZet

Podejrzewam ,iż to była to podwórkowa zaczepka, która niby taka niewinna ,ale jednak do niej doszło. Ja wiem jedno, że podpiszę się pod wcześniejszym Twoim postem. Po prostu nie kupuję czegoś co chciało być czymś ,czym nigdy być nie mogło, a mowa tu o jednej z nielicznych parodii Nielsena. To było nie tyle nieśmieszne co przygnębiające i ukazało nam widzom znów tą złą stronę kina ,gdzie ciągle ktoś robi nas w konika i marnuje nasz czas.
pozdro

ocenił(a) film na 2
djrav77

Zgadzam się. Nielsen miał niebanalny komediowy talent aktorski, ale bez Zuckerów czy innych utalentowanych twórców, niestety sobie nie radził. Nie każdy jest takim Eastwoodem i sprawdza się we wszystkim za co się nie weźmie.

ocenił(a) film na 3
KarolZet

A no właśnie, lecz trudno co niektórym pogodzić się z prawdą, chyba, że my racji nie mamy to już inny temat.
A pomijając temat ,to zauważyłem ,że na wspólnie oglądniętych filmów o łącznej liczbie 57 ,aż 20 mamy tak samo ocenionych, a drugie 20 (przynajmniej) bardzo podobnie hehe
pozdro

KarolZet

tylko gimbus może wypisywac takie GŁUPOTY.

djrav77

wyrwij sobie z rufy kij. czepiasz sie jak wesz ogona.

ocenił(a) film na 3
KarolZet

''O jednej z nielicznych parodii Nielsena, które były dobre''
To tak miało brzmieć ,ale znów umknęło ,tak jak ten czas ,który człowiek zmarnował przy filmie ''2001: Odyseja komiczna''.

KarolZet

tylko gimbus może wypisywac takie GŁUPOTY.

ocenił(a) film na 4
sss_111

Zgadzam się. A tak przy okazji, skoro praktycznie wszyscy dają temu filmowi (i słusznie) słabe noty, skąd w takim razie tak wysoka średnia :)

chemas

mękolenie gimbusa, któremu nic nie pasuje.

użytkownik usunięty
sss_111

Bez przesady. Nie jest aż tak źle.

sss_111

tylko gimbus może wypisywac takie GŁUPOTY.

ocenił(a) film na 3
kotbury

Mówisz o sobie chłopcze o infantylnej naturze? Co ty z tymi gimbusami. Już ich czasy minęły, a ty dalej tkwisz w czarnym otworze meh.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones