PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30594}

2001: Odyseja komiczna

2001: A Space Travesty
5,7 16 228
ocen
5,7 10 1 16228
4,8 4
oceny krytyków
2001: Odyseja komiczna
powrót do forum filmu 2001: Odyseja komiczna

Tragedia

ocenił(a) film na 1

Film jest tak głupi, że nawet nie jest zabawny. Jest po prostu nudny i prymitywny

wybrzydzacz

nie kazdy rozumie ten humor....

użytkownik usunięty
The_Fallen

Masz racje do tego trzeba skończyć magistra.

wybrzydzacz

zadufany buc,.

ocenił(a) film na 2
Mothyff

Nie ma to jak konstruktywna krytyka. Człowieku, nie każdemu pasuje tego typu humor. Ja też uważam ten film za gniot, ale przez myśl mi nie przeszło by nazywać bucem kogoś komu się podobał. Jeśli uważasz, że ten film jest arcydziełem to przedstaw argumenty a nie obelgi.

Zazal

ok - po prostu czasem jest taki humor którego ktoś z powodu niskiego IQ nie rozumie, i tak właśnie jest w tym przypadku, tylko poco od razu krytykować ten wspaniały film?

ocenił(a) film na 2
Mothyff

Nadal nie powiedziałeś co w tym filmie jest takiego, by nazwać go arcydziełem. Nie wiesz? Skoro masz tak wysoki IQ to powinieneś zasypać Nas argumentami, czyż nie?

Zazal

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 1
Mothyff

Wiesz..... co do IQ ludzi, którym ten film się podoba, nie chciałbym się wypowiadać, ale mnie nie bawią filmy, których humor jest na poziomie kopania się klaunów w cyrku po tyłkach, albo pierdzenia na wyścigi. Tego rodzaju filmy rzeczywiście różnią się od mojego IQ.

wybrzydzacz

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 1
kotbury

Jak widać po twojej wypowiedzi, mają.

użytkownik usunięty
wybrzydzacz

Mothyff - jesteś trollem, lukałem twoje oceny filmów, tak z ciekawości i opinie. np. jednym oceniasz film po wyglądzie aktorów, (czas na miłość) innym jeszcze lepiej. pytam się, skąd takie debile jak ty biorą się? a filmy polskie i te zagraniczne co oceniasz wysoko, to dla mnie, filmy dno. jedynie faceci w czerni 1 i pokłosie nawet fajne

Nie bądź bardziej płytki niż jesteś, bo jakbyś poczytał moje wypowiedzi odnośnie 'czas na miłość' to być wiedział że nie chodziło o to czy aktor jest brzydki czy piękny, bo znam i uwielbiam setki brzydkich aktorów, ale bycie brzydkim a mega obleśnym to chyba różnica i skoro uważasz że masz takie wielkie IQ to chyba powinieneś rozumieć różnicę pomiędzy brzydki - a - tak obleśny że aż odstręcza od ekranu,

A co do twojej pięknej osoby
to ja się pytam skąd się biorą takie pustaki jak ty? Rozumiem że twoja fascynacja diabełkiem i lucyferkiem wzięła się stąd że jesteś smutnym dzieckiem a rodzice cię krzywdzili? Czy normalny człowiek lubi diabełka frajerka? Coś nie tak z psychiką? A może jeszcze łazisz z innymi debilami po cmentarzu i męczysz czarne koty jak inni tego typu odmieńcy?

Śmiesz mnie również jak teraz wśród takich dziwnych dzieci jak ty panuje moda na rzucanie trollami, każdy kto ma inne zdanie niż ja - to od razu jest na 100% troll, ale jak ma podobne oceny filmów to już nie troll, hahaha śmieszne to rzucanie trollami, ogarnij się i podaj jakieś argumenty bo hasełka w stylu troll na mnie nie działają,.

Każdy ma inny gust, jakby każdemu miało by się podobać to co tobie to na świecie byłoby nudno.
A skoro jakiś film ja oceniłem na 10 i zrobiło to również 500 tysięcy widzów a ty uważasz ten film za dno to może z tobą jest coś nie tak albo po prostu nie znasz się na dobrym kinie? Aha już zerknąłem - dajesz jakimś głupim bajeczkom dla dzieci po 10, rozumiem że masz 8 lat i chciałbyś aby cały świat oglądał chińskie lub japońskie bajeczki i dawał 10 ? hahaha wtedy na pewno nikt nie byłby dla ciebie trollem. I jeszcze jakieś mega kiepskie horrory klasy b albo i nawet klasy c oceniasz na 10 Jeśli jesteś na etapie kreskówek i horrorów klasy b proszę dorośnij do poważnego kina a wtedy pogadamy i nie szpieguj innych forumowiczów bo jak widzisz działa to w 2 strony.

użytkownik usunięty
Mothyff

ale to ja jestem evil, dla ciebie haahah, od rzeczy piszesz, bo jeśli chodzi o religie jestem ateistą i gardzę katolicyzmem:D a co do ciebie to ja pojadę ci, a ty mi, i tak bez końca, więc mądrzejszy ustępuje. P.S dorosni i obejrzy jakiś dobry film a nie syf dla dzieci typu Piękna i Teczka hhaah
mothyff z bogiem

zatkało kakao, tak myślałem, kolejne dziecko neostrady co wypisuje 666 a potem mówi że nie wielbi lucyferka, kolejne dziecko co wielbi kreskówki i horrory klasy b a poucza innych o dobrym kinie, ty dorośnij i nie wyciągaj jednego z tysiąca filmów z moich ocen do poparcia swoich bredni.
darkness z lucyferkiem...

użytkownik usunięty
Mothyff

myśl o mnie

myślę codziennie, /..... jak sram.

użytkownik usunięty
Mothyff

majteczki w kropeczki ooooooo niebieski staniczek oooooo:d i niewiele mogę ci dać

poszło, czekamy na kolejnego balasa od pana smutasa.

użytkownik usunięty
Mothyff

zróbmy tak, przeproś mnie a ja ci wybaczę i zapomnę o sprawie chłopczyku, a jak nie to będziemy nawzajem wyzywać ile sie da

ale za co niby mam cię przeprosić? za to że masz problemy osobowościowo-egzystencjalne i myślisz że jesteś fajny bo lubisz diabełka? Czy może za to że nazywasz każdego trollem jak ma inne zdanie niż ty? A może za twój fatalny gust filmowy? jeśli za to to powiedz rodzicom żeby cię przeprosili.

użytkownik usunięty
Mothyff

a wiec wojna, zaczynam pierwszy umyj żeby
pamiętaj to ja mogłem ci wybaczyć JA, mimo, że sam zacząłeś głupio pyskować i teraz już za późno
zaczytuje piosenkę WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA BAYER FULL. Powiem, też, że jak byś mnie przeprosił zabrałbym cie na zupę, a teraz już nie

widzę że i gust muzyczny równie dobry jak i gust filmowy,ehe znasz wszystkie piosenki disco-polo?
zobacz rozmowę i zobacz kto zaczął pyskować? jeśli umiesz czytać.

użytkownik usunięty
Mothyff

Mothyff i na co ci to, chłopczyku nie tędy droga. Opowiem ci historie, a sumie bajkę wilk i zająć, w jednym odcinku szli przesz las i nagle zobaczyli kota na drodze co właśnie srał a oni poszli obok na grzyby. p.s.
Andrew Lincoln 1 gwiazdka zakładam , ze jesteś idiotą bo koleś walkind dead gra genialnie dziecko neo, kup se kwiatki. a i mogłem cie zabrać na zupę. pokaż ci świat

ocenił(a) film na 1
wybrzydzacz

niestety, naga broń to to nie jest :-(

kassis

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 4
wybrzydzacz

Dokładnie. Mam wrażenie, że próbowano na siłę zrobić komedię w starym stylu Nielsena, ale nie wyszło. Swego czasu dałem ocenę 4, ale dzisiaj obejrzałem ponownie po latach i waham się czy nie obniżyć.

chemas

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

wybrzydzacz

Film jest zupełnie dobry i przyjemny w odbiorze.

wybrzydzacz

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones