PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433913}

2012

6,2 270 280
ocen
6,2 10 1 270280
4,6 19
ocen krytyków
2012
powrót do forum filmu 2012

Taaaak doszukujmy się w takim filmie praw fizyki,zgodności z "nauką" ...co za bzdura :)
A co do filmu -świetny.Nie interesuje mnie co się z innymi działo...to film z serii zabili go i uciekł i DOBRZE.Akcja,napięcie i świetne efekty.Tego wymagałem i to dostałem.10/10

użytkownik usunięty
trisagion3

nie no napiecia w tym filmie nie bylo to komedia jest :D

ocenił(a) film na 3

zgadzam się w całkowicie

ocenił(a) film na 2
trisagion3

świetne efekty? napięcie? może jeszcze powiesz, że żarty były zabawne :DDDDD

ocenił(a) film na 7
Palpi

Niektóre momenty były wręcz dosłownie śmieszne...

ocenił(a) film na 6
AlexRener

Do tego ten patos...

trisagion3

Ja też jestem wielkim fanem filmu, jak i gatunku. Katastroficzne, sci-fi, fantasy i historyczne (w tym i pseudo- jak np. Troja) to moje ulubione gatunki. Kto nie oglądał w kinie tylko na maleńkim ekranie tableta lub laptopa nie może w pełni docenić tego filmu. Nawet na dużym telewizorze on traci. Nie dałem 10 tylko dlatego, że to u mnie ocena dla najbardziej ukochanych produkcji, którymi żyję poza ich oglądaniem - gram w gry, słucham muzyki, czytam o tematyce czy zbieram gadżety. Ten akurat najlepszy film katastroficzny tych warunków nie spełnia. Napięcie BYŁO, humor też.

ocenił(a) film na 8
MarcoK

Super efekty i realny kataklizm. Obraz wciąga.

ocenił(a) film na 2
MarcoK

Troja to "pseudo" historyczny?

Boskigrom

Historycznym filmem nie jest na pewno, bo ciężko uznać Achillesa czy Afrodytę za postaci historyczne. Jeśli nie podoba ci się określenie pseudo-historyczny to wstaw sobie mityczny, ale chodziło mi po prostu o filmy nie stricte fantasy, a osadzone w czasach starożytnych czy średniowiecznych.

ocenił(a) film na 2
MarcoK

czyli jest "pseudo" historyczny bo główni bohaterowie nazywają się Achilles i Afrodyta?

Boskigrom

To nie byli główni bohaterowie filmu "Troja", ale nie będę tracił więcej czasu na takiego internetowego trolla lub osobę, której się pomieszało we łbie po upadku ZSRR. Chcesz to obejrzyj sobie "Troję", albo "Helenę Trojańską".

ocenił(a) film na 2
MarcoK

Rozumiem - argumenty się skończyły i trzeba sięgnąć po inwektywy.

ocenił(a) film na 1
trisagion3

To jest film o debilach dla debili i twoja ocena to potwierdza. Ponieważ zawyżasz ocenę takich gniotów to ja muszę zaniżyć. Widzisz że sam sobie strzeliłeś w kolano.

Aldon

ponieważ ty zaniżyłeś, to ja muszę zawyżyć. Widzisz że sam sobie strzeliłeś w stopę.

ocenił(a) film na 1
lesli_2

Ćpasz? to wytrzeźwiej i przemyśl to.

Aldon

to wyżej to był, żart, ale do pustaka jak ty nie dotrze.
to, że ty sam jesteś nietrzeźwy nie oznacza, że każdy ma po%$#ne we łbie jak ty.

ocenił(a) film na 2
lesli_2

chyba musze obnizyc ocene

ocenił(a) film na 3
trisagion3

Jak na 200 mln dolarów budżetu to to jest k-rwa dramat. Żeby jeszcze było wiadomo, że to jest film dla dzieci do lat 12 to bym nie oglądał ale twórcy filmu o tym nie uprzedzają.

ocenił(a) film na 5
m_listkiewicz

ale bajka az ręce opadaja jak sie to ogląda
po co takie bajki nierealistyczne powstają zeby ludzi straszyć>/
najbardziej załosne jest w nieskonczonośc unikanie smierci przez tą rodzinke uciekająca przed kataklizmem , najpierw samochodem mogli zginąc tysiąc razy ale oczywiście co metr to udany unik przed kataklizmem a potem samolotem , no normalnie ze smiechu mozna paść na tych scenach

ocenił(a) film na 2
trisagion3

byłem bardzo ciekaw czy znalazł się ktoś kto dał 10/10... nooo gratuluję...

ocenił(a) film na 10
trisagion3

Film jest MEGA...
Ja do filmu zasiadam na luzie, bo jeszcze nikt nie zrobił filmu bez wpadek ,tyle że niektóre naprawdę rażą brakiem jakiekolwiek ścisłości fabuły...
Dajmy np noc rekinów no bez sensu i jestem zadowolona że jednak nie dałam rady iść do kina.
Ale po 2012 nie żałowałam ani złotówki..
Ja i mój mąż oglądaliśmy go wiele razy ...
Ale mimo to super że scenariusz nie przeniósł się na żywo:D
Pamiętny koniec świata bo urodziłam synka tego roku :)

ocenił(a) film na 8
trisagion3

Film raczej dobry, moze nie swietny ale dobry.. Wedlug mnie 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones