"Nawet spotkanie właściwej osoby nie ma sensu jeżeli jest już zbyt wcześnie lub zbyt późno."

Dziwny to film, ale pozytywne na mnie wywarł wrażenie. Śliczna Ziyi Zhang, śliczna muzyka. Dużo melancholii i zmysłowości. A wszystko wokół miłości.
Mężczyzna, raz odrzucony, już zawsze traktuje kobiety jak zabawki. taki obraz właśnie został w tym filmie przedstwawiony.

Przyznam, że oprócz scen z Ziyi Zhang :) podobała mi się również sekwencja, kiedy bohater, pisząc powieśc, porównuje kobietę do androida. Cała jego historia zresztą została tam przeniesiona. Do pociągu. Nawet nazwany przez niego obszar 1224-1225 gdzie było bardzo zimno i trzeba było się przytulac do innych, przez który przejeżdżał pociąg, w rzeczywistosci oznaczał Wigilię oraz Boże Narodzenie. Bo wtdey człowiek potrzebuje wiecej miłosci. Pięknie zostało to wszystko porównane. Android, który był starą maszyną, zawodził, zwklekając z odpowiedzią, wiec kiedy bohater pytał czy z nim wyjedzie, ten milczał.
W końcu jedank zrozumiał on, że nie dlatego milczał. Po prostu go nie kochał(a). Świetny motyw z tym pociągiem.

Ogólnie obraz jest troche za długi. BYło kila momentów, gdzie mógł się on spokojnie skończyc. To trchę obniża jego loty. Ale poza tym, jest on najlepszym świadctwem na to, że nie wszystko o miłości i nie na każdy sposób zostało już pokazane (na co wskazują kolejne produkcje z Hollywood)

6

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: