PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208694}
6,9 169 293
oceny
6,9 10 1 169293
7,0 25
ocen krytyków
21 Jump Street
powrót do forum filmu 21 Jump Street

Humor podłej jakości, chyba tylko przemawiający do małolatów. 1/10

gimi

nie no jakies 5 na 10 moze byc, ale fakt te komedyje dla amerykanskich nastolatkow to jakas zenujaca sprawa. a niby "wychowany" jestem na American Pie. film mial wieleeee niedociagniec scenariusza.

ocenił(a) film na 3
gimi

Bardzo słaby film. Żenujący humor dla typowego amerykańskiego niewykształconego chama.

ocenił(a) film na 1
Aldon

Prawda!!!!

ocenił(a) film na 1
gimi

Zgadzam się, najgorsza "komedia" jaką w życiu oglądałem.

ocenił(a) film na 1
ramuh666

Mnie chyba tylko Ted bardziej zniesmaczył

ramuh666

Oj to mam wrażenie że mało komedii oglądałeś ;)

ocenił(a) film na 1
gimi

Jak wyżej.

ocenił(a) film na 1
gimi

Wreszcie głos rozsądku! Popieram!

ocenił(a) film na 8
gimi

Ja mam 35 lat i uwazam, ze zabawa podczas seansu przednia, troche dystansu pierdzielu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
stratofortress7

Wypowiadam sie na milion razy wyzszym levelu od ciebie smarku z noska :)

deefunk

lepiej weź proszki dzieciaku

ocenił(a) film na 8
stratofortress7

Ja mam dużo więcej niż 35 lat. Obydwoje z mężem uwielbiamy ten film (nie wypada podawać szczegółów, ale jakby co, to wykształcenie też mamy dosyć staranne ;)

ocenił(a) film na 7
gimi

Nie było tak źle, nie było jakichś niesmacznych żartów czy czegoś tam niestosownego, dla mnie totalnym dnem są "Straszne filmy", które mają tandetny i kiczowaty humor.

P.s. Mam 32 lata

ocenił(a) film na 8
gimi

Jak niedobrze jest byc starym grzybem :D

ocenił(a) film na 3
gimi

Dołączam do grupy jak to zostało powiedziane wyżej "starych grzybów" bo po prostu ten film był mega słaby i nie wiem skąd tak wysoka ocena. Lubię komedie i wydaje mi się, że mam poczucie humoru. Lubię czarny humor przede wszystkim, wiem co to ironia i sarkazm, co jest wskazane moim zdaniem w odbiorze dobrej komedii ale tu niestety nie było nic śmiesznego dla mnie. Nie lubię tego mówić ale to był naprawdę film dla typowych amerykanów.

ocenił(a) film na 9
gimi

Jak widac wolisz klozetowy humor od Patryka Vegi, ktorego filmon dales tak zalosnie wysokie noty.

ocenił(a) film na 7
gimi

Człowieku. To jest komedia w

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones