PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97088}

21 gramów

21 Grams
7,6 146 473
oceny
7,6 10 1 146473
6,8 27
ocen krytyków
21 gramów
powrót do forum filmu 21 gramów

Tandeta

ocenił(a) film na 1

Ludzie, co wy widzicie w tym filmie? Zdaje sobie sprawę, że ten film jest w czołówce wielu recenzji , ale jak dla mnie jest to totalna tandeta!!! Po 10min. oglądania tego filmu miałem ochotę go wyłączyć (i żałuje, że tego nie uczyniłem) Osobiscie przydzieliłbym mu jedną nagrodę : "Najbardziej zamotany film wszechczasów"

ironmilk

nieźle.

ocenił(a) film na 5
Cameron_2

Ten film jest zbyt trudny dla mnie. Ma zbyt głębokie przesłanie. W dodatku gra aktorska jest na zbyt wysokim poziomie.Trzy razy zbyt. 5/10

ocenił(a) film na 8
Arturro_P

jak gra aktorska może być na zbyt wysokim poziomie ? bo trochę nie rozumiem. To tak jakby trener piłkarski skrytykował swoich zawodników, gdyż grali zbyt dobrze. Zastanów się trochę.
Moim zdaniem film świetny. Ciekawy scenariusz, fajnie skonstruowany, zyskuje dzięki zabiegowi rozrzucenia go w postaci puzzli. Świetne, wiarygodne aktorstwo całej trójki, przede wszystkim Naomi, bohaterów dotykają problemy, które nie są obce wielu odbiorcom. Trzeba także wspomnieć o dobrym, trzymającym w napięciu klimacie podsycanym przez wspaniałą muzykę. 9/10

ocenił(a) film na 5
Maniek_CK

padłem.

ocenił(a) film na 8
Arturro_P

nie ma to jak konstruktywny komentarz

ocenił(a) film na 5
Maniek_CK

Będę miły. Post , który napisałem 7 dni temu był ironią.

Arturro_P

@Arturro_P - ja też ;)

ironmilk

w filmach chodzi o coś więcej niż tylko o logikę i zrozumienie w 100 % sensu, liczą się przede wszystkim emocje jakie film w człowieku wywołuje...

ocenił(a) film na 3
paulaner

Postanowiłam, że wszystkie filmy które oceniłam nisko, będę komentować, tłumacząc się dlaczego, stąd mój post: właściwie dałam mu 3/10 z bardzo subiektywnych powodów. możliwe że ten film ma głębokie przesłanie, może rzeczywiście pochłania swoją realnością i wciąga widza w dramatyzm. niestety dla mnie była to kompletna nuda, nie lubię filmów w których nic się nie dzieje, a jeśli się dzieje, to w jakiś dziwny antydynamiczny sposób. Film nie powinien być życiem - właśnie jako że to jest film, powinien wciągać, trzymać w napięciu, przyciągać wzrok widza i nie puszczać go do ostatnich minut pokazu. Podsumowując, strasznie się wynudziłam i nie wyłapałam idei.

ocenił(a) film na 4
jayne4

i dlatego właśnie film jest "poplątany"
autor chciał chyba w ten sposób zamaskować totalnie błahą a wręcz prostacką historię... ot i cała historyia

ironmilk

Są ludzie i taborety

użytkownik usunięty
ironmilk

He. To my mamy odpowiadać za to, że ty sam nie wykraczasz zdolnościami intelektualnymi powyżej średniej ? Dziwne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones