PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33355}

24 godziny

Trapped
6,8 17 118
ocen
6,8 10 1 17118
6,6 5
ocen krytyków
24 godziny
powrót do forum filmu 24 godziny

Do pewnego momentu film jest dość typowym (choć urozmaicanym zwrotami akcji) i
sprawnie zrobionym thrillerkiem o porwaniu, dlatego zakończenie uderza w widza z
olbrzymią siłą. Nagle zostajemy zasypani pościgiem, wybuchami, strzelaniną i jednym
wielkim chaosem fabularnym. Szkoda bo końcówka psuje dość przyzwoite wrażenia
wywołane resztą filmu. Reżyser najwyraźniej chciał urozmaicić całość, ale nie potrafił nad
tym zapanować.

użytkownik usunięty
Mieloneq

Zgadzam sie w 100%. Bylo milo, fajne napiecie, fajne pomysly az do chwili latajacego doktorka i rozpierduchy na autostradzie.
Przez to z 7/10 polecialo na 6/10.

ocenił(a) film na 6
Mieloneq

Masz rację - fajny thriller, mimo powtarzanych schematów trzyma w napięciu, b. dobra obsada i gra aktorska, a na koniec kompletne jebut bez ładu i składu na autostradzie.
P.S. mam nadzieję, że kierowca ciężarówki z drewnem przeżył :)

ocenił(a) film na 8
EK28

Również się zgadzam :)

ocenił(a) film na 6
Mieloneq

Dokładnie, przed chwilą wróciłem na stronę tego filmu bo zauważyłem, że dałem mu tylko 6 a pamiętam, że mi się bardzo podobał, tym bardziej, że w projekcie uczestniczyli jedni z moich ulubionych aktorów (Bacon i Charlize), jednakże niemal od razu ukazał mi się przed oczami pościg z ciężarówką i śmigłowcem ; x Zostaję przy 6

ocenił(a) film na 7
kostzzz1

Zgadzam się z przedmówcami, ale ja nie byłem aż tak "okrutny" i zostawiłem 7/10 . W sumie i tak warty obejrzenia , chociaż końcówka psuje ogólny efekt ...

ocenił(a) film na 6
Mieloneq

tak końcówka zdecydowanie przesycona i ten żałosny happy end tylko obniżają ocenę

ocenił(a) film na 6
Mieloneq

Wow. Zgodność w 1oo%. Toż to FW-owy fenomen jest ^^

ocenił(a) film na 7
Mieloneq

Również się zgadzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones