PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=931}

28 dni

28 days
6,7 32 298
ocen
6,7 10 1 32298
28 dni
powrót do forum filmu 28 dni

Dobry

ocenił(a) film na 7

Moim zdaniem bardzo dobry film. Może nie przedstawia prawdziwych realiów jakie dzieją się w ośrodku dla uzależnionych ale film pokazuje jak to wiecznie uśmiechnięte dusze towarzystwa są tak na prawdę najbardziej samotne...

sandra_gdy

Też uważam, że bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 7
sandra_gdy

Naprawdę tak jest. Ja też podobnie jak bohaterka, którą grała Sandra przez wiele lat byłam główną atrakcją imprez, duszą towarzystwa, upijałam się a potem wszyscy znajomi mi mówili jaka byłam zabawna. Czułam satysfakcję, że jestem ciekawą osobą i ludzie mnie lubią...Ale to wszystko to tylko iluzja. Alkohol schodził z krwi, a ja zostawałam ze smutkiem i poczuciem zażenowania. Lubię oglądać ten film bo uświadamia mi, że opanowałam się w porę. Pozdrawiam wszystkie "uśmiechnięte dusze towarzystwa".

ocenił(a) film na 5
sandra_gdy

"nie przedstawia prawdziwych realiów" i to jest moim zdaniem słabość tego filmu, bo ewentualne przesłania, jakie zawiera, są przykryte zbyt duża dawką takiego dziwnego humoru. Życie w tym ośrodku to sielanka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones