PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686493}

3 serca

3 coeurs
5,6 2 019
ocen
5,6 10 1 2019
3 serca
powrót do forum filmu 3 serca

Czy ktoś zwrócił uwagę na to, że na początku jest scena, w której Sylvie (lub nie ona) idzie
odwrócona tyłem z psem, pózniej poznając ją Marc pyta gdzie on jest, a ona na to, że nie ma psa.
Nie mogę zrozumieć jak ta scena odnosi się do reszty filmu, i w jaki sposób mamy ją interpretować,
w końcu kim była dziwczyna z psem??

ocenił(a) film na 5
artis_80

Mnie też zastanawia ta scena. Próbuję łączyć ja z często akcentowanym psem w domu matki, który ciągle podjadał Marcowi z talerza. Ale ta scena jest trochę niewykorzystana. Bardziej pasuje ona do trailera, który według mnie zapowiadał całkiem inny rodzaj filmu. I tu pytanie - czy ktoś jeszcze zwrócił uwagę na trailer filmu emitowany w kinach? Nie mogę go nigdzie znaleźć, a nie był to ten ogólnodostępny.

ocenił(a) film na 6
akstelmaszczyk

Zastawia mnie również kwestia korupcji mera, czy została mu w końcu udowodniona? jak byś zinterpretował/a ten wątek? hmm, chętnie zobaczę też ten trailer gdyby ktoś znalzał...pozdrawiam!

artis_80

Marc zawiadamia organy ścigania o nadużyciach mera mimo, iż wcześniej był namawiany do tego by tę sprawę "wyjaśnili" między sobą. Marc był praworządnym obywatelem, cenił lojalność wobec fiskusa, jednak w życiu osobistym zabrakło mu odwagi by być szczerym wobec siebie i wobec innych. Sądzę, że ten wątek został wprowadzony po to by ukazać, że łatwo jest wymagać od innych bezwzględnej uczciwości, a trudniej jest samemu zachować moralny kręgosłup - na nic wpojona lojalność, gdy w grę wchodzi namiętność.

ocenił(a) film na 5
artis_80

ha, też mnie zastanawiał ten pies

ocenił(a) film na 5
artis_80

to nie Sylvie idzie z psem.dziewczyna z psem ma inne buty I czarne spodnie,a Sylvie przychodzi po papierosy w jeansach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones